Apex Legends: skórka ze Star Wars za zalogowanie!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.12.2019, 16:00 Aktualizacja: 5.12.2020, 15:11
Zbierające kilkudziesięciomilionowe audytorium strzelanki online są bardzo popularnymi słupami ogłoszeniowymi. Twórcy Apex Legends oferują wszystkim graczom darmową skórkę Star Wars w ramach akcji promocyjnej Gwiezdnych Wojen. Są w końcu także producentami Star Wars Jedi: Fallen Order, a pod koniec roku w kinach obejrzymy zwieńczenie najnowszej trylogii!
darmowa skorka star wars w apex legends
0 Udostępnień

Skąd bohater Gwiezdnych Wojen w grze Respawn Entertainment?

Końcówka tego roku zdecydowanie należy do fanów Gwiezdnych Wojen! W oczekiwaniu na zwieńczenie najnowszej trylogii mieli możliwość zagrać w świetnie oceniane i powszechnie chwalone Star Wars Jedi: Fallen Order, a teraz otrzymali inny ciekawy prezent od twórców tej gry. Respawn Entertainment postanowiło dać graczom innej swojej hitowej produkcji, sieciowej strzelanki Apex Legends, darmową skórkę z Gwiezdnych Wojen.

Skórka dla charakterystycznego dla Apex Legends robota Pathfinder jest wzorowana na wyglądzie droida BD-1, który towarzyszy w podróży bohaterowi wspomnianego już Star Wars Jedi: Fallen Order. Cal Kestis był z

Jak dostać darmową skórkę Star Wars w Apex Legends?

Aby otrzymać darmową skórkę Star Wars, wystarczy po prostu zalogować się do Apex Legends. Dzięki temu odbierzemy strój PB-1, który przemieni Pathfindera w znacznie bardziej gustownego robota. Jest tylko jeden warunek: musimy to uczynić przed 14 stycznia. Na zdobycie bezpłatnego skina mamy więc ponad miesiąc!

Darmowa skórka Star Wars to niejedyny powód, dla którego warto zalogować się na początku grudnia do sieciowej strzelanki. Twórcy gry zdecydowali się ostatnio na rozszerzenie Apex Legends do poziomu 500. Oznacza to, że nawet gracze mający za sobą mnóstwo godzin z grą mają powód, aby zainteresować się powrotem do rozgrywki.

Źródło: Gamespot. Grafika: Respawn Entertainment.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments