Assassin’s Creed Odyssey za darmo. Spartański kopniak w koronawirusa

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 19.03.2020, 11:49 Aktualizacja: 19.03.2021, 11:49
Ubisoft po raz kolejny świetnie reaguje na smutne wydarzenia na świecie. Przed rokiem gracze bardo ciepło przyjęli wsparcie odbudowy katedry Notre Dame (i możliwość bezpłatnego ściągnięcia gry odwołującej się do tego miejsca). W tym roku w ramach wspierania akcji #zostańwdomu przez weekend zagramy za darmo w Assassin's Creed Odyssey.
assassin's creed odyssey za darmo
4 Udostępnień

Najpierw Notre Dame, teraz koronawirus

Ubisoft po raz kolejny zyskuje szacunek graczy! Chociaż firma ta nie jest ulubionym twórcą gier i nawet zagorzali fani produkcji Ubisoftu sarkają niekiedy na decyzje marketingowe czy zbyt szybkie wypuszczanie gier, światowy kryzys spowodowany pandemią koronawirusa stał się fajną okazją do zdobycia sympatii graczy. Przed rokiem Ubisoft wyraźnie zyskał pomagając Notre Dame poprzez przekazanie pół miliona euro na odbudowę katedry stanowiącej jedną z ikonicznych miejscówek z gry Assassin’s Creed Unity. Dodatkowo mogliśmy ściągnąć za darmo samą grę.

Teraz w ramach wspierania akcji #zostańwdomu (mocno promujemy ją na naszym fanpage’u) firma postanowiła podzielić się za darmo Assassin’s Creed Odyssey. To bodaj najbardziej przełomowa odsłona serii gier o bractwie asasynów – od tej części gra stała się już pełnoprawnym RPG akcji, z rozbudowanym systemem rozwoju postaci, milionem pobocznych questów oraz długością rozgrywki sięgającą nawet 80. godzin! W naszej recenzji Assassin’s Creed Odyssey podkreślaliśmy, że jest to niesamowicie wciągający tytuł. Teraz zweryfikować możecie nasze wrażenia zupełnie bezpłatnie!

Jak zagrać za darmo w Assassin’s Creed Odyssey?

O ile wspominany przez nas w innym tekście darmowy Football Manager 2020 dostępny będzie wyłącznie dla posiadaczy PC, bezpłatnie w Assassin’s Creed Odyssey zagrają również posiadacze PlayStation 4 oraz Xbox One. Ci ostatni potrzebowali będą subskrypcji Xbox Live Gold, podczas gdy posiadanie PlayStation Plus w przypadku PS4 wymagane jest wyłącznie na terenie Niemiec.

Jak darmowa wersja Assassin’s Creed Odyssey wygląda na poszczególnych platformach?

  • PS4 – od 19 marca godz. 8:00 do 23 marca godz. 18:00, 71.7 GB, PS Plus wymagane tylko na terenie Niemiec
  • Xbox One – od 19 marca godz. 8:00 do 23 marca godz. 18:00, 66.2 GB, wymagana aktywna usługa Xbox Live Gold
  • PC – od 19 marca godz. 12:00 do 23 marca godz. 17:00 na Uplay PC (52.4 GB), Epic Games Store (52.4 GB) lub Steam (55.3 GB)

Postępy z darmowej wersji Assassin’s Creed Odyssey przenieść można oczywiście do pełnej gry, jeżeli oczywiście będziemy mieli ochotę zakupić ją po bezpłatnym wypróbowaniu produkcji Ubisoftu!

Grafika: Ubisoft.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments