Assassin’s Creed Unity za darmo. Notre Dame wsparta przez Ubisoft

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 17.04.2019, 18:46 Aktualizacja: 17.04.2020, 18:46
Przedwczorajszy pożar katedry Notre Dame był szokiem dla całego świata, nie wyłączając z tego branży gier wideo. Zdruzgotany Ubisoft przekazuje pół miliona dolarów na odbudowę nadgryzionego ogniem zabytku oraz udostępnia Assassin's Creed Unity za darmo. To unikatowa opcja na odwiedzenie Notre Dame!
assassin's creed unity notre dame
35 Udostępnień

Notre Dame w Assassin’s Creed Unity

Jedną z największych zalet cyklu Assassin’s Creed jest możliwość zwiedzania urbanistycznych pereł całego świata. Można na nie wejść, pooglądać z perspektywy herosa świat i wrócić do dalszego łupania w grę. Przedwczorajszy dramatyczny pożar, który strawił katedrę Notre Dame, przypomniał wielu graczom o zwiedzaniu Paryża w grze Assassin’s Creed Unity.

assassin's creed unity notre dame

Ubisoft postanowił przyłączyć się do oceanu firm, które zadeklarowały wsparcie odbudowy jednego z cudów sakralnej architektury europejskiej. Pomóc ma w tym szczodry, półmilionowy datek na prace renowacyjne, a także przypomnienie fanom o wszystkich pięknych chwilach, które spędzili w Paryżu. Pomóc ma w tym możliwość ściągnięcia Assassin’s Creed Unity za darmo. Notre Dame odgrywała w fabule tej gry istotną rolę, więc jest to okazja nie do przecenienia.

Assassin’s Creed Unity za darmo do 25 kwietnia

Bezpłatny egzemplarz Assassin’s Creed Unity odebrać można na specjalnej stronie promocyjnej. – W świetle niszczycielskiego pożaru w Notre Dame de Paris, Ubisoft chce dać wszystkim graczom szansę przeżycia majestatu i piękna katedry dzięki Assassin’s Creed Unity na PC.  Od 17 kwietnia od godziny 16:00 do 25 kwietnia do godziny 09:00(twojego czasu lokalnego) możesz pobrać Assassin’s Creed Unity na PC za darmo, po czym pozostanie ona w twojej bibliotece gier Uplay na zawsze – informuje ogłoszenie. – Zachęcamy wszystkich, którzy chcą pomóc w odbudowie i rekonstrukcji katedry, aby dołączyli do Ubisoft w przekazywaniu datków tutaj – uzupełnia firma.

assassin's creed unity notre dame

Powrót do gry z 2014 roku jest fajnym pomysłem, jeśli wciąż czujecie niedosyt po Assassin’s Creed Odyssey czy oferowanym w sezonowym dostępie Assassin’s Creed III Remastered. Już za rok dostaniemy do rąk Assassin’s Creed Kingdom w świecie wikingów, a tymczasem mamy możliwość powrotu do pierwszego Asasyna na konsole obecnej generacji. Niestety, Assassin’s Creed Unity za darmo pobiorą wyłącznie gracze wersji PC. Konsolowicze będą musieli obejść się smakiem, a szkoda – ten tytuł naprawdę wart jest ponownego przejścia!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
5 lat temu
Ocena :
     

Dzięki za info.