Atrakcyjna oferta od Sony. Duży rabat na roczną subskrypcję PS Plus

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 19.03.2021, 12:27 Aktualizacja: 19.03.2022, 12:27
Polski oddział PlayStation poinformował o rabacie na roczną subskrypcję PS Plus. Przez kilka dni abonament na konsolach Sony, obowiązujący przez 12 miesięcy, będzie można kupić w tańszej cenie. Warto pamiętać, że PS Plus to nie tylko możliwość grania w sieciowe produkcji, ale również dostęp do kilku "darmowych" tytułów, które można dodać do swojej biblioteki.
0 Udostępnień

Ciekawa promocja Sony

Na początku marca Sony ogłosiło, że planuje rozpoczęcie PlayStation Plus Trophy Challenge, czyli akcji mającej nagrodzić abonentów usługi „Niebieskich” za zdobywanie trofeów. Jeśli macie PlayStation 4 lub 5 i chcielibyście dołączyć do zabawy, ale nie macie wykupionego PS Plusa, to teraz pojawia się dobra okazja, by nadrobić zaległości.

W informacji prasowej polski oddział PlayStation poinformował o „wyjątkowej ofercie na roczną subskrypcję PlayStation Plus” – osoby, które nie mają aktywnego abonamentu, mogą wykupić roczny dostęp do usługi w 25-procentowej obniżce. Oznacza to, że standardowa cena 240 złotych została obniżona o 60 złotych – roczną subskrypcję PS Plus można kupić w obniżonej cenie do 23 marca bieżąceg roku włącznie.

Oprócz różnego rodzaju zniżek na zakupy w PS Storze, abonenci mogą co miesiąc liczyć na kilka nowych gier, które „za darmo” można dodać do swojej biblioteki. W marcu są to:

  • Final Fantasy 7 Remake (PS4 i PS5)
  • Maquette (PS5)
  • Farpoint VR (PS4 i PS5, ale tylko z zestawem PSVR)
  • Remnant: From the Ashes (PS4 i PS5)
  • Destruction AllStars (PS5)
Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments