Borderlands 3 – poznaj planetę Eden-6!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 14.08.2019, 12:00 Aktualizacja: 14.08.2020, 10:42
Nie możesz doczekać się wrześniowej premiery trzeciej części szalonych loot shooterów od Gearbox Software? My również, dlatego na screenach od producenta prezentujemy kolejną lokację z Borderlands 3. Eden-6 to planeta pokryta bagnami i bujną roślinnością, ale daleko jej do raju!
eden-6
4 Udostępnień

Kolejna lokacja z Borderlands 3

Po zaprezentowaniu cichej i mglistej planety Athenas oraz cyberpunkowej i gęsto zaludnionej Promethei ze screenów z Borderlands 3 przyszedł czas na kolejną lokację z Borderlands 3. Eden-6 to jedna z czterech planet, które przyjdzie nam zwiedzić w trakcie sieciowych rozgrywek w produkcji Gearbox Software. Poprzednie odsłony serii rozgrywały się wyłącznie na pustynnej Pandorze.

Trudno o warunki bardziej odmienne. Eden-6 jest planetą pokrytą bujną zielenią oraz bagnami. Cywilizacja ogranicza się w tym miejscu do zaledwie kilku punktów osadniczych oraz skorodowanych pozostałości rozbitych statków kosmicznych. Ludzie nigdy nie przejęli władzy nad tą planetą, którą rządzi tak naprawdę dzika natura oraz autochtoniczne rasy i dinozaurowate potwory.

Eden-6 na screenach!

Kolejna porcja screenów z Borderlands 3 prezentująca planetę Eden-6 pokazuje miejsce przygnębiające i dalekie od klimatu pozostałych trzech lokacji. Nie można jednak zaprzeczyć, że i tutaj kreskówkowa grafika gry wyciąga z obszaru to, co najlepsze i najpiękniejsze.

eden-6

eden-6

eden-6

eden-6

Data premiery Borderlands 3 planowana jest na piątek 13 września 2019 roku. Gra Gearbox Software, której dystrybucją zajmie się na całym świecie 2K Games, wyjdzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Niestety, w dniu premiery nie będzie jeszcze opcji gry międzyplatformowej.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments