Call of Duty: Modern Warfare. Oceny recenzentów wysokie!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 25.10.2019, 12:00 Aktualizacja: 25.10.2020, 10:35
Wygląda na to, że amerykańskie studio Infinity Ward po raz kolejny stanęło na wysokości zadania! Jak na razie jednogłośnie recenzenci testujący przedpremierowo Call of Duty: Modern Warfare oceniają grę jako świetną. Entuzjaści FPS-ów powinni czym prędzej przysiąść do nowego CoD-a!
call of duty modern warfare przed premiera
4 Udostępnień

Oceny Call of Duty: Modern Warfare

Gracze, którzy obawiali się o jakość nowej odsłony jednej z najpopularniejszej serii pierwszoosobowych strzelanek, mogą odetchnąć z ulgą.  Oceny Call of Duty: Modern Warfare z przedpremierowych recenzji wskazują, że mamy do czynienia z naprawdę godną kontynuacją podserii MW. Recenzenci jednogłośnie chwalą bogactwo trybów rozgrywki (świetna kampania dla jednego gracza i zróżnicowane doświadczenia w multiplayerze!) i przyznają, że pod większością względów zwyczajnie nie ma się czego przyczepić.

Średnia ocen Call of Duty: Modern Warfare w agregacie recenzji Metacritic wynosi na chwilę obecną 86%. Wybrane redakcje przyznały nowej odsłonie serii następujące noty:

  • Digital Chumps – 92/100
  • Everyeye.it – 90/100
  • Hardcore Gamer – 90/100
  • Hobby Consolas – 90/100
  • PlayStation LifeStyle – 90/100
  • Game Informer – 88/100
  • AusGamers – 85/100
  • COGconnected – 82/100
  • Daily Star – 80/100
  • GamesRadar+ – 80/100

Recenzenci zachwyceni. Jak premierę przyjmą gracze?

Premiera Call of Duty: Modern Warfare zaplanowana została na piątek 25 października. Gra ukaże się dziś na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Dla licznych nabywców jedną z większych zalet produkcji może być opcja gry międzyplatformowej, która daje możliwość gry przez sieć z przyjaciółmi korzystającymi z zupełnie innej platformy niż my. Więcej ciekawych informacji na temat nowej odsłony serii znajdziecie w przedpremierowym tekście o Call of Duty: Modern Warfare.

Po betatestach gracze byli z Call of Duty: Modern Warfare naprawdę zadowoleni. Miejmy nadzieję, iż w przypadku tak dużej produkcji z segmentu AAA nie powtórzy się sytuacja z fatalnej premiery Call of Duty Mobile. Gra na urządzenia przenośne odbiła się bardzo szybko od dna i po trzech dniach od wyjścia mogła się pochwalić 100 milionami pobrań, ale miło byłoby, gdyby na podobne problemy nie natknęli się entuzjaści CoD-a w klasycznej wersji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments