Crash Team Racing Nitro-Fueled

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
Crash Team Racing Nitro-Fueled

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Wyścigowe
Beenox Inc.
21 czerwca 2019
Activision Blizzard

Długo oczekiwany remake kultowego Crash Team Racing. Studio Beenox postawiło na unowocześnienie, głównie dzięki znacznie poprawionej grafice, a także dodaniu nowych gokartów i tras. Jeszcze bardziej dynamiczna rozgrywka w kolorowej i bardziej szczegółowej formie to coś, na co gracze czekali od dawna.

Fabuła Crash Team Racing Nitro-Fueled nie jest skomplikowana. Oto najlepszy kierowca rajdowy we wszechświecie, Nitrous Oxide, rzuca rękawicę tytułowemu bohaterowi i jego największemu rywalowi. Grozi, że jeśli żaden z ziemskich kierowców nie odważy się go pokonać, zamieni Ziemię w olbrzymi parking, a wszyscy ludzie staną się jego podwładnymi.

Cel gry jest zatem prosty – wygrać i ocalić świat przez groźnym Nitrousem. Sama rozgrywka może nie należeć jednak do najłatwiejszych, gdyż to właśnie bohater musi wykazać się nie tylko zdolnościami rajdowymi, ale również refleksem i sprytem. Tymi cechami charakteryzuje się każdy gracz, jednak czy w tym przypadku standardowe umiejętności wystarczą? Crash Team Racing Nitro-Fueled to typowa wyścigówka w luźnym, kreskówkowym klimacie. Chodzi w niej oczywiście o dojechanie na metę jako pierwszym, używając przy tym zbieranych po drodze dopałek.Horizon: Zero Dawn na PC będzie rzadziej aktualizowany. Priorytetem Forbidden West

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie ukaże się Horizon: Forbidden West, ale wygląda na to, że Guerilla Games ma zamiar skupić się w pełni na tym projekcie. Z tego powodu aktualizacje do Zero Dawn na PC będą ukazywały się rzadziej.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na Switchu. Premiera już w marcu

Wydawca Koch Media (część THQ Nordic) poinformował, że Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning pojawi się na Switchu. Gra wraz ze wszystkimi dotychczas opublikowanymi dodatkami zostanie wydana już w marcu.

The Medium – wymagania sprzętowe. Aż 7 konfiguracji do wyboru

Krakowskie Bloober Team udostępniło wczoraj zaktualizowaną listę wymagań sprzętowych dla The Medium. Gra będzie oczekiwała całkiem mocnego komputera, zwłaszcza jeśli ktoś będzie chciał ją uruchomić z ray tracingiem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments