Cyberpunk 2077. Aktualizacja 1.2 nie pojawi się lutym

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 25.02.2021, 10:04 Aktualizacja: 25.02.2022, 10:04
Wiadomość o przesunięciu wydania aktualizacji do Cyberpunk 2077 nie była wielkim zaskoczeniem. Ze względu na ostatnie problemy warszawskiej spółki deweloperzy ogłosili, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie drugiego pełnoprawnego patcha. Planowana data wydania aktualizacji to druga połowa marca.
Judy Alvarez, której głosu użyczy Marta Żmuda-Trzebiatowska
0 Udostępnień

Skutki cyberataku, który odczuwają gracze

Mimo że entuzjastyczne recenzje Cyberpunk 2077 sugerowały naprawdę ciekawą produkcję, to rzeczywistość okazała się nieco mniej entuzjastyczna. Dobrze napisane postaci czy wciągająca historia to niewystarczające aspekty, by przykryć morze błędów, zarówno w wersji na konsole, jak i komputery osobiste. CD Projekt wielokrotnie przepraszał i obiecywał poprawę, a część mankamentów została usunięta przez styczniową aktualizację 1.1.

W tym miesiącu miała pojawić się kolejna, ale niedawny cyberatak na wewnętrzną infrastrukturę sieciową spółki zakłócił zaprezentowany prawie dwa miesiące temu plan. Wiadomość, której ogłoszenie było kwestią czasu, pojawiła się wczoraj na twitterowym koncie Cyberpunk 2077 – premiera aktualizacji 1.2 zostaje przesunięta na drugą połowę marca. W krótkim komunikacie (tym razem zrezygnowano z żółtego tła) przedstawiciele studia wspominają również o chęci dokładnego przetestowania łatki, by wszystko działało sprawnie od dnia jej wydania i to na każdej platformie.

Nadchodząca aktualizacja ma być naprawdę spora, jednak nie podano konkretów, co dokładnie ma zostać poprawione, więc na razie pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość. Przypominamy, że recenzowany także na Zagrano Cyberpunk 2077 w 10 dni od premiery trafił do ponad 13 milionów graczy.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments