Czwarty sezon The Walking Dead jednak z finałem!

Michał Małysa Gry Publikacja: 8.10.2018, 6:15 Aktualizacja: 8.10.2018, 6:15
Wieści o bankructwie Telltale Games wskazywały, że czwarty sezon The Walking Dead może nie powstać. Na szczęście produkcja znalazła swojego kontynuatora. Będzie nim Skybound Entertainment, należąca do Roberta Kirkmana firma działająca w branży rozrywkowej. Jakie szczegóły kontynuacji już znamy?
czwarty sezon the walking dead b
0 Udostępnień

Skybound Entertainment wkracza do akcji!

Skybound Entertainment współpracowało z Telltale przy tworzeniu poprzednich serii. Nie ma w tym nic dziwnego – Robert Kirkman jest w końcu twórcą całego uniwersum, w którym rozgrywa się czwarty sezon The Walking Dead. Przyszłość kolejnych epizodów finałowego sezonu wisiała na włosku, gdy okazało się, że Telltale Games zbankrutowało.

czwarty sezon the walking dead a

Na całe szczęście rozmowy pomiędzy dwiema rzeczonymi firmami okazały się owocne. Skybound potwierdziło, że zatrudni przy tym część zespołu odpowiadającego za czwarty sezon The Walking Dead. Pracownicy upadłej firmy uzyskali zaraz po ogłoszeniu fatalnych wieści olbrzymie wsparcie duchowe ze strony całej branży gier. Cieszy, że nie ograniczyło się ono ostatecznie do samych wyrazów wsparcia na Twitterze.

Czy czwarty sezon The Walking Dead wyjdzie zgodnie z planem?

Niestety, nie znamy jeszcze żadnych konkretnych szczegółów dotyczących kolejnych epizodów. Póki co wystarczyć musi nam fakt, że czwarty sezon The Walking Dead w ogóle znajdzie swój finał. – Jesteśmy w trakcie dopinania kilku szczegółów, szczególnie, że sprawa jest poważna. Szersze wieści na temat kto/co/gdzie/kiedy/jak już wkrótce, gdy te szczegóły uda się dopracować – czytamy w wiadomości ze strony studia.

czwarty sezon the walking dead c

Wiadomość o sukcesie w rozmowach z Telltale podał sam Robert Kirkman w trakcie zakończonego właśnie nowojorskiego Comic-Conu. – Nie możemy stracić Andrew Lincolna [odtwórca roli Ricka Grimesa w serialu – dop. red.] oraz Clementine w tym samym roku – skomentował.

Czwarty sezon The Walking Dead rozpoczął się 14 sierpnia, a drugi odcinek ukazał się 26 września. Jak informuje pełen rozkład finałowego sezonu The Walking Dead, trzeci epizod pt. Broken Toys powinien ukazać się 6 listopada, zaś ostatni pt. Take Us Back 18 grudnia. Dość oczywistym wydaje się, że podane daty mogą się teraz przesunąć. Może jednak uda się dopracować je na czas?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments