D.C. Outskirts: Expeditions. Pierwsze DLC The Division 2 już dziś!

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 23.07.2019, 15:00 Aktualizacja: 23.07.2020, 12:10
Posiadacze przepustki sezonowej w sieciowym loot shooterze Ubisoftu mogą zacierać rączki, ponieważ już dziś dostaną dostęp do pierwszego DLC The Division 2: D.C. Outskirts Expeditions. Pozostali gracze na zmiany poczekają tydzień. Co przyniesie dodatek i czy warto zagrać w grę Ubisoftu?
D.C. Outskirts Expeditions dlc the division 2
0 Udostępnień

Pierwsze DLC The Division 2 już dziś

Już dziś premierę będzie miało pierwsze większe DLC gry The Division 2, które pojawi się na serwerach zaraz po planowanej przerwie konserwacyjnej. Doda ono nowe misje główne, zadania, akywności oraz poziom trudności dla rajdu Operation Dark Hours, który i tak sprawił graczom niemałe kłopoty.

Wśród nowych lokacji oferowanych przez dodatek znajdą się Manning National Zoo oraz Kenly College. W dodatku nie zabraknie oczywiście świeżych broni, a umiejętności postaci oraz ich rozwój zaczną być prezentowane nieco bardziej przystępnie. Chociaż jest to bezpłatny dodatek, pierwszeństwo w dostaniu go w swoje ręce będą mieli posiadacze rocznej przepustki. Pozostali gracze otrzymają dostęp do D.C. Outskirts: Expeditions dopiero w następnych tygodniu.

D.C. Outskirts: Expeditions uzupełnią świetną grę

D.C. Outskirts: Expeditions to pierwszy większy dodatek do recenzowanego przez nas The Division 2. Mimo iż sprzedaż The Division 2 na konsole była znacznie poniżej oczekiwań twórców, wersja pecetowa oraz olbrzymie zaangażowanie graczy w nabywanie przepustek sezonowych przełożyły się na spore zyski Ubisoftu z PC.

Gra o pełnej nazwie Tom Clancy’s The Division 2 ukazała się 15 marca 2019 roku na komputerach PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a za jej stworzenie odpowiadało należące do Ubisoftu studio Massive Entertainment. Obecnie jest to jeden z wiodących loot-shooterów na rynku.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments