Darmowe dodatki Days Gone w PS Store tylko w USA

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 22.04.2019, 16:08 Aktualizacja: 22.04.2020, 16:08
Podobnie jak my nie możecie doczekać się premiery najnowszej gry na wyłączność Sony? Japońska firma z okazji premiery tytułu tworzonego przez Bend Studio zdecydowała się oddać graczom do dyspozycji darmowe dodatki Days Gone w PS Store. Niestety, będą one dostępne tylko na terenie USA i Kanady.
days gone
6 Udostępnień

Też nie możecie doczekać się premiery Days Gone?

Premiera Days Gone może być naprawdę wielkim wydarzeniem. Twórcy nie ukrywają, że w przypadku sukcesu przygody Deacona St. Johna przerodzić mogą się w wieloletnią franczyzę, a i sami gracze spodziewają się po produkcji Bend Studio naprawdę wiele. Sporą rolę odgrywa tutaj kampania marketingowa Sony, która przed kolejną generacją konsol chce podkreślić swoją dominację na rynku produkcji na wyłączność. PlayStation 4 wyprzedziło Xbox One pod względem sprzedaży niemal dwukrotnie, czemu znacząco przysłużyła się jakość i głośność produkcji exclusive.

dzieci-zombie w days gone

Informowaliśmy ostatnio, że recenzje Days Gone pojawią się w sieci już 25 kwietnia, dzień przed premierą gry, a jedną z nich dostarczy wam z chwilą zejścia recenzyjnego embargo Zagrano. W podlinkowanym artykule znajduje się pokaźna lista materiałów promocyjnych przygotowanych przez Sony, a teraz mamy przyjemność poinformować o kolejnej. Sony odpaliło bowiem odliczanie do premiery swojego najnowszego tytułu, a wraz z nim oddało do dyspozycji graczy darmowe dodatki Days Gone w PS Store. Niestety, dostępne będą one tylko dla graczy z USA i Kanady.

Darmowe dodatki Days Gone w PS Store tylko w USA

Na całe szczęście nie tracimy dużo. Wśród darmowych dodatków Days Gone w PS Store znajduje się przede wszystkim dynamiczny motyw PS4. Deacon St. John uciekający przed zmutowanym, ultraszybkim wilkiem prezentuje się naprawdę fajnie, ale najwięksi fani w Polsce dostaną ten motyw wraz z wersją Digital Deluxe, podobnie zresztą jak nawiązujący do gry awatar.

Kolejnym elementem promocji jest losowanie pluszaków Rage Bear. Z tej opcji również skorzystają wyłącznie mieszkańcy USA, ale do szczęśliwców trafi zaledwie dwadzieścia misiów, więc szanse na zdobycie takowego i tak byłyby marne. Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś z was posiada konto PSN przypisane pod Kanadę lub Stany Zjednoczone, i tak skorzystać może z promocji na stronie Sony.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments