Recenzje Days Gone już 25 kwietnia. Co wiemy?

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 21.04.2019, 19:29 Aktualizacja: 21.04.2020, 19:30
W redakcji powoli zagłębiamy się już w nieprzyjazny świat nowej produkcji Bend Studio. Tytuł zapowiedziany jest wprawdzie na piątek 26 kwietnia, ale już dzień wcześniej mija embargo na internetowe recenzje Days Gone. W oczekiwaniu na tekst Zagrano proponujemy podróż przez materiały promocyjne gry!
screeny z days gone
7 Udostępnień

Premiera Days Gone już w najbliższy piątek!

Po tej grze spodziewamy się naprawdę wiele. Tematyka zombie wciąż jest na fali, o czym świadczą chociażby serialowe premiery Netfliksa, na czele z niedawnym Black Summer w uniwersum Z Nation. Entuzjaści gier wideo również nie powinni narzekać na brak zainteresowania zombiakami ze strony deweloperów. Tegoroczny zalew gier postapo przyniesie również kilka ciekawych pozycji o żywych trupach, na czele z zapowiedzianą na 26 kwietnia premierą Days Gone.

Czego powinniśmy się spodziewać po nowej grze na wyłączność PlayStation 4? Pochodzący jeszcze ze stycznia gameplay Days Gone obiecał naprawdę hardkorową rozgrywkę. Nagranie zaprezentowało dość ambitne wyzwania, więc lutowe materiały promocyjne były sporym zaskoczeniem. Mimo to wypuszczony w okolicach Walentynek trailer Days Gone ze ślubem w tle był doskonałym backgroundem dla głównego bohatera Deacona St. Johna, a podobny klimat wprowadzały także screeny z Days Gone w klimacie romansu.

Na całe szczęście później było już tylko brutalniej i brutalniej, gdyż o skrajnie nieprzyjaznym klimacie tego świata przypomniały trailery Days Gone na rynek japoński. Całkiem obrazowy okazał się również temat zabijania dzieci-zombie czy spot telewizyjny Days Gone, a dodać należy do tego niedawny trailer skupiony na głównym bohaterze Days Gone oraz ostatnią prezentację świata Days Gone Johna Garvina z Bend Studio.

Trailery Days Gone w jednym miejscu

Jeżeli taka ilość newsów was przytłacza, najważniejsze trailery Days Gone zebraliśmy dla was w jednym miejscu. Oto one:Pierwsze recenzje Days Gone pojawią się 25 kwietnia

Nie możecie doczekać się wrażeń dziennikarzy z gry w najnowszy exclusive na konsole Sony? Mamy dla was dobrą wiadomość – pierwsze recenzje Days Gone napisane na podstawie egzemplarzy recenzenckich pojawią się w sieci dzień przed premierą zapowiedzianą na piątek 26 kwietnia. Osoby nie lubiące kupować kota w worku będą mogły więc nabyć grę bez obaw o jej jakość, czy to kupując produkt w sklepie stacjonarnym i ciesząc się nim przez weekend, czy dbając chociaż, aby wysyłka opuściła sklep jeszcze w piątek.

Mamy nadzieję, że recenzje Days Gone (naszą opublikujemy w czwartek 25 kwietnia dokładnie o 14.01) nie zabiją hajpu tak skutecznie kreowanego przez materiały promocyjne. Obejrzeliście już wszystkie trailery i czekacie na więcej?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments