Telewizyjny spot Days Gone. Co zrobisz z ostatnim nabojem?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 9.04.2019, 9:43 Aktualizacja: 9.04.2020, 9:43
Nowa produkcja Bend Studio przeznaczona wyłącznie na konsole Sony doczekała się już niezliczonych materiałów promocyjnych. Japońska firma wiąże z tytułem spore nadzieje, więc nie ustaje w prezentowaniu kolejnych. Tym razem Days Gone doczekało się spotu telewizyjnego o wiele mówiącym tytule One Bullet.
trailery days gone
17 Udostępnień

Ostra kampania promocyjna Days Gone

Gra akcji osadzona w bogatym i otwartym świecie postapokaliptycznych Stanów Zjednoczonych będzie miała swoją premierę już 26 kwietnia. To prawdopodobnie najistotniejsza premiera tego miesiąca i jeden z ostatnich wielkich exclusive’ów Sony przeznaczonych na PlayStation 4. Z wagi tego wydarzenia doskonale zdają sobie wydawcy gry, którzy nie przestają wypuszczać kolejnych materiałów reklamowych.

Najpierw było słodko – okołowalentynkowa kampania prezentowała trailer Days Gone ze ślubem w tle, podobny klimat wprowadzały także screeny z Days Gone w klimacie romansu. O poważnym charakterze świata przypomniały z kolei trailery Days Gone na rynek japoński. Jeśli dodać do tego ciekawy i nieco kontrowersyjny temat zabijania dzieci-zombie oraz niedawny trailer skupiony na głównym bohaterze, wychodzi całkiem pokaźna ilość materiałów. A to nie koniec, gdyż właśnie pojawił się spot telewizyjny.

One Bullet – telewizyjny spot Days Gone

Nowy telewizyjny spot Days Gone brawurowo unaocznia widzom zagrożenia, z jakimi przyjdzie mierzyć się Deaconowi St. Johnowi. Okazuje się, że najlepszym wykorzystaniem ostatniego naboju niekoniecznie musi być wymierzenie go w głowę jednego z Freakersów.

Trzecioosobowa strzelanka Bend Studio ukaże się 26 kwietnia. Za jej dystrybucję nad Wisłą odpowiadało będzie Sony Interactive Entertainment Polska.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments