Świat Days Gone. Śmierć ze strony miliona zagrożeń!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.04.2019, 12:10 Aktualizacja: 20.04.2020, 12:10
O realiach najnowszego hitu przeznaczonego wyłącznie na konsole Sony wiemy przed premierą naprawdę dużo. Na kolejnym trailerze Bend Studio wprowadza nas w okrutny świat Days Gone, pokazując mnogość zagrożeń czyhających na głównego bohatera. Wygląda na to, że Deacon St. John nie będzie miał łatwo!
gameplay days gone
5 Udostępnień

Świat Days Gone poznaliśmy już dość dobrze

Do premiery Days Gone pozostał niecały tydzień. Po zejściu embargo na recenzje będziecie mogli przeczytać na Zagrano o naszych wrażeniach z rozgrywki, a tymczasem warto przejrzeć dotychczasowe materiały na temat świata Days Gone. Dowiedzieliśmy się z nich wiele na temat głównego bohatera, jego wrogów oraz piękna okrutnego postapokaliptycznego uniwersum.

screeny z days gone

Wydaje się, że szczególnie mocno kampania reklamowa gry ruszyła w okolicy… Walentynek. Trailer Days Gone ze ślubem w tle był doskonałym backgroundem dla głównego bohatera Deacona St. Johna, a podobny klimat wprowadzały także screeny z Days Gone w klimacie romansu. O poważnym charakterze świata przypomniały z kolei trailery Days Gone na rynek japoński. Jeśli dodać do tego ciekawy i nieco kontrowersyjny temat zabijania dzieci-zombie oraz niedawny trailer skupiony na głównym bohaterze, wychodzi całkiem pokaźna ilość materiałów. A to nie koniec, gdyż kilka dni temu pojawił się jeszcze spot telewizyjny Days Gone, a teraz twórcy prezentują nam na trailerze skrajnie niebezpieczny świat gry.

W świecie Days Gone wszystko chce cię zabić

W świat Days Gone wprowadza nas na najnowszym trailerze John Garvin z Bend Studio. – Problemem z wycieczkami po dzikim świecie Days Gone jest taki, że wszystko próbuje cię zabić – tłumaczy jeden z twórców gry, a na poparcie swoich słów ma kilka doskonałych przykładów. Śmierć przez nadlatującego kruka, goniące gracza wilki czy niesprzyjające warunki pogodowe może być w świecie Days Gone równie częsta jak ta spowodowana atakiem Freakersów.

Premiera Days Gone, exclusive’u na PS4, zaplanowana została na 26 kwietnia 2019 r. Produkcja Bend Studio dystrybuowana będzie nad Wisłą przez Sony Interactive Entertainment Polska. Z założeń ma być to klasyczny shooter z perspektywą trzecioosobową, ale kto wie, czy w świecie Days Gone znacznie istotniejszym wyzwaniem nie będzie zwyczajny survival.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments