Deadliest Catch: The Game

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
deadlist catch the game

Deadliest Catch: The Game

Symulacje
Moonlit S.A.
14 listopada 2019
Ultimate Games S.A.

Powstająca we współpracy z Discovery Channel i Discovery Game Studios gra to realistyczny symulator 3D z rozbudowanymi elementami zarządzania, w którym gracz wciela się w kapitana specjalnego statku rybackiego (tzw. krabowca). Tytuł gry pochodzi od szalenie popularnego serialu dokumentalnego Discovery, w Polsce znanego jako Najniebezpieczniejszy zawód świata.

Jako typowy symulator gra nie ma rozbudowanej fabuły, jednak współpraca z programem Discovery nadaje grze dodatkowego smaczku. - Deadliest Catch to jeden z tych nielicznych seriali dokumentalnych, które cieszą się stale wysoką popularnością. Potwierdza to już sam fakt, że jest on emitowany od 2005 r. Deadliest Catch: The Game zaoferuje wierne odwzorowanie warunków znanych z programu. Postawiliśmy na szczegółowość, duży poziom realizmu i przywiązanie do detali. Rozgrywka będzie rozbudowana, ale jednocześnie przystępna – obiecał w wypowiedzi prasowej CEO wydawnictwa Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Rozgrywka obejmuje zarówno sam połów krabów królewskich na Morzu Beringa, jak i cały szereg dodatkowych czynności (np. przygotowanie wyprawy i trzymanie się kursu). Tytuł oferuje też m.in. system dynamicznych warunków pogodowych oraz realistyczną fizykę wody. Do najważniejszych cech Deadliest Catch: The Game należą:

  • zaawansowane metody połowów krabów królewskich;
  • realistyczna rozgrywka;
  • rozbudowane elementy zarządzania statkiem i załogą;
  • system dynamicznych warunków pogodowych;
  • zaawansowana fizyka wody;
  • możliwości rozbudowy i ulepszania statku;
Po zakończonej sukcesem kampanii prowadzonej na platformie crowdfundingowej KickStarter Deadliest Catch: The Game debiutuje w fazie wczesnego dostępu. Przez kolejne miesiące tytuł będzie dalej rozbudowywany. Plany zakładają m.in. stworzenie nowych opcji zarządzania załogą i dodatkowych możliwości rozwoju statku. Twórcy przygotowują także np. tryb kariery oraz dodatkowe elementy do personalizacji statków.

Deadliest Catch: The Game- wymagania sprzętowe

Procesor: Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz Pamięć RAM: 8 GB RAM Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 4GB Dysk twardy: 4 GB dostępnej przestrzeni System operacyjny: Windows 7 lub 8 64-bit

Destiny 2: Poza Światłem. Zaprezentowano zwiastun premierowy i dzienniki deweloperskie

Poza Światłem to kolejny dodatek do Destiny 2. Oprócz nowych przedmiotów do zdobycia, zaoferuje on możliwość zwiedzenia Europy, skutego lodem czwartego co do wielkości księżyca Jowisza.

World of Warcraft: Shadowlands z nową datą premiery

Magia Blizzarda ciągle działa – i tym razem premiera nowego dodatku do World of Warcraft przyciąga fanów, którzy spragnieni są nowych rajdów i przemierzania nowych krain. Shadowlands pojawi się już w listopadzie.

Final Fantasy XVI z nowymi szczegółami. Ujawniono również okładkę gry

Final Fantasy XVI ciągle owiane jest tajmenicą, jednak Naoki Yoshida (producent) i Hiroshi Takai (dyrektor) postanowili podzielić się z graczami kilkoma ciekawostkami dotyczącymi produkcji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments