Deadliest Catch: The Game

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
deadlist catch the game

Deadliest Catch: The Game

Symulacje
Moonlit S.A.
14 listopada 2019
Ultimate Games S.A.

Powstająca we współpracy z Discovery Channel i Discovery Game Studios gra to realistyczny symulator 3D z rozbudowanymi elementami zarządzania, w którym gracz wciela się w kapitana specjalnego statku rybackiego (tzw. krabowca). Tytuł gry pochodzi od szalenie popularnego serialu dokumentalnego Discovery, w Polsce znanego jako Najniebezpieczniejszy zawód świata.

Jako typowy symulator gra nie ma rozbudowanej fabuły, jednak współpraca z programem Discovery nadaje grze dodatkowego smaczku. - Deadliest Catch to jeden z tych nielicznych seriali dokumentalnych, które cieszą się stale wysoką popularnością. Potwierdza to już sam fakt, że jest on emitowany od 2005 r. Deadliest Catch: The Game zaoferuje wierne odwzorowanie warunków znanych z programu. Postawiliśmy na szczegółowość, duży poziom realizmu i przywiązanie do detali. Rozgrywka będzie rozbudowana, ale jednocześnie przystępna – obiecał w wypowiedzi prasowej CEO wydawnictwa Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Rozgrywka obejmuje zarówno sam połów krabów królewskich na Morzu Beringa, jak i cały szereg dodatkowych czynności (np. przygotowanie wyprawy i trzymanie się kursu). Tytuł oferuje też m.in. system dynamicznych warunków pogodowych oraz realistyczną fizykę wody. Do najważniejszych cech Deadliest Catch: The Game należą:

  • zaawansowane metody połowów krabów królewskich;
  • realistyczna rozgrywka;
  • rozbudowane elementy zarządzania statkiem i załogą;
  • system dynamicznych warunków pogodowych;
  • zaawansowana fizyka wody;
  • możliwości rozbudowy i ulepszania statku;
Po zakończonej sukcesem kampanii prowadzonej na platformie crowdfundingowej KickStarter Deadliest Catch: The Game debiutuje w fazie wczesnego dostępu. Przez kolejne miesiące tytuł będzie dalej rozbudowywany. Plany zakładają m.in. stworzenie nowych opcji zarządzania załogą i dodatkowych możliwości rozwoju statku. Twórcy przygotowują także np. tryb kariery oraz dodatkowe elementy do personalizacji statków.

Deadliest Catch: The Game- wymagania sprzętowe

Procesor: Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz Pamięć RAM: 8 GB RAM Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 4GB Dysk twardy: 4 GB dostępnej przestrzeni System operacyjny: Windows 7 lub 8 64-bit

Pokemon GO: data Community Day w lutym 2020 już znana. Pokemona wybierzemy sami!

Rozczarowywały was pokemony dostępne w ostatnich Dniach Społeczności w Pokemon GO? Data Community Day w lutym 2020 jest już znana, a wyboru nagrody dokonacie tym razem sami!

Xbox Series X – wyciekło zdjęcie prototypu konsoli

Zdjęcia Xbox Series X już są! Nie pochodzą co prawda z oficjalnego źródła, ale są prawdziwe. Czego można się z nich dowiedzieć?

Pierwsze polskie gry w książce Ha!artu, czyli jak rodził się gamedev w Polsce [KONKURS]

Jak wygrać w naszym konkursie książkę “Oni migają tymi kolorami w sposób profesjonalny. Narodziny gamedevu z ducha demosceny w Polsce” Piotra Mareckiego z wydawnictwa Ha!art?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o