Deadliest Catch: The Game

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
deadlist catch the game

Deadliest Catch: The Game

Symulacje
Moonlit S.A.
14 listopada 2019
Ultimate Games S.A.

Powstająca we współpracy z Discovery Channel i Discovery Game Studios gra to realistyczny symulator 3D z rozbudowanymi elementami zarządzania, w którym gracz wciela się w kapitana specjalnego statku rybackiego (tzw. krabowca). Tytuł gry pochodzi od szalenie popularnego serialu dokumentalnego Discovery, w Polsce znanego jako Najniebezpieczniejszy zawód świata.

Jako typowy symulator gra nie ma rozbudowanej fabuły, jednak współpraca z programem Discovery nadaje grze dodatkowego smaczku. - Deadliest Catch to jeden z tych nielicznych seriali dokumentalnych, które cieszą się stale wysoką popularnością. Potwierdza to już sam fakt, że jest on emitowany od 2005 r. Deadliest Catch: The Game zaoferuje wierne odwzorowanie warunków znanych z programu. Postawiliśmy na szczegółowość, duży poziom realizmu i przywiązanie do detali. Rozgrywka będzie rozbudowana, ale jednocześnie przystępna – obiecał w wypowiedzi prasowej CEO wydawnictwa Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Rozgrywka obejmuje zarówno sam połów krabów królewskich na Morzu Beringa, jak i cały szereg dodatkowych czynności (np. przygotowanie wyprawy i trzymanie się kursu). Tytuł oferuje też m.in. system dynamicznych warunków pogodowych oraz realistyczną fizykę wody. Do najważniejszych cech Deadliest Catch: The Game należą:

  • zaawansowane metody połowów krabów królewskich;
  • realistyczna rozgrywka;
  • rozbudowane elementy zarządzania statkiem i załogą;
  • system dynamicznych warunków pogodowych;
  • zaawansowana fizyka wody;
  • możliwości rozbudowy i ulepszania statku;
Po zakończonej sukcesem kampanii prowadzonej na platformie crowdfundingowej KickStarter Deadliest Catch: The Game debiutuje w fazie wczesnego dostępu. Przez kolejne miesiące tytuł będzie dalej rozbudowywany. Plany zakładają m.in. stworzenie nowych opcji zarządzania załogą i dodatkowych możliwości rozwoju statku. Twórcy przygotowują także np. tryb kariery oraz dodatkowe elementy do personalizacji statków.

Deadliest Catch: The Game- wymagania sprzętowe

Procesor: Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz Pamięć RAM: 8 GB RAM Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 4GB Dysk twardy: 4 GB dostępnej przestrzeni System operacyjny: Windows 7 lub 8 64-bit

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny

THPS 1 + 2 to remaster tytułów sprzed dwóch dekad! Jednak znakomita formuła wciąga do dzisiaj. Go skate!

Loki w Fortnite

Nordycki bóg oszustwa, a właściwie bohater z uniwersum Marvela zostanie już wkrótce grywalną postacią w słynnej grze online.

Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4

River, suka owczarka niemieckiego była modelką i inspiracją dla popularnej postaci Dogmeata. Jej opiekun, developer Joel Burgess pożegnał psa w emocjonalnym tweecie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments