DiRT Rally 2.0: edycja GOTY niedługo na półkach!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 12.03.2020, 12:15 Aktualizacja: 12.03.2021, 12:15
Codemasters ogłosiło datę premiery DiRT Rally 2.0 GOTY. Rok po premierze rajdówki producenci żegnają się z grą poprzez udostępnienie nowym nabywcom wersji z zawartością czterech sezonów. Dotychczasowi gracze rozkoszować będą się z kolei Colin McRae Flat Out Pack, czyli dodatkiem poświęconym legendarnemu rajdowcowi.
edycja goty dirt rally 2.0
4 Udostępnień

Z artykułu o DiRT Rally 2.0 GOTY dowiesz się:

Trailer DiRT Rally 2.0 GOTY żegna grę

Na pożegnanie z grą DiRT Rally 2.0 twórcy zdecydowali się wydać edycję Game of the Year. Premierę tej wersji gry zapowiada trailer, w którym twórcy prezentują przede wszystkim piękne ujęcia z tras wyścigowych.

Grze DiRT Rally 2.0 w edycji GOTY warto poświęcić nieco więcej uwagi, gdyż jest to produkcja pełna

Co to znaczy GOTY?

Edycje GOTY, czyli Game of the Year Edition, to specjalne wydania produkcji, które po wydaniu otrzymały jakiekolwiek nagrody branżowe lub były do nich nominowane. Mogą być to laury przyznawane przez węższe lub szersze grona, a do przykładów za poprzedni rok należą chociażby The Game Awards 2019 czy Nagrody Steam 2019.

Co ciekawe, DiRT Rally 2.0 nie zdobył żadnego lauru, natomiast nominowany był aż do sześciu:

 • Develop: Star Awards
 • The Independent Game Developers’ Association Awards
 • The Game Awards 2019
 • 23rd Annual D.I.C.E. Awards
 • NAVGTR Awards
 • 16th British Academy Games Awards

Właśnie ze względu na te nominacje, Codemasters zdecydowało się na wydanie edycji GOTY. Tego typu produkty dobrze się sprzedają i przyciągają do tytułu nowych graczy, a wydana nieco ponad rok temu gra zdecydowanie na nią zasługuje. W naszej recenzji DiRT Rally 2.0 narzekaliśmy nieco na podzielenie zawartości na płatne sezony, ale razem z edycją GOTY dostaniemy cztery z nich.

Premiera DiRT Rally 2.0 GOTY w marcu 2020

Premiera DiRT Rally 2.0 GOTY przewidziana jest na 27 marca 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Gracze, którzy nabyli edycję deluxe lub dowolny pakiet sezonowy otrzymają dostęp do części bonusowej zawartości od 24 marca. W darmowym dla nich bonusie znajdą się dodatki związane z legendarnym kierowcą rajdowym Colinem McRae.

Premierą DiRT Rally 2.0 GOTY podekscytowani są twórcy gry. – Po dwunastu miesiącach współpracy z naszą społecznością oraz udoskonalania DiRT Rally 2.0, wspaniale jest mieć do dyspozycji jeden kompletny produkt zarówno dla dotychczasowych fanów, jak i nowych graczy – stwierdził w oświadczeniu prasowym Ross Gowing, Game Director gry DiRT Rally 2.0 w Codemasters. – Wisienką na torcie oraz przygotowaniem ekipy do zamknięcia rozdziału zwiazanego z DiRT Rally 2.0 oraz skupienia się na przyszłości gier rajdowych jest wypuszczenie Colin McRae Flat Out Pack – uzupełnił.

Co znajdzie się w tej specjalnej edycji?

Jak informuje Codemasters, DiRT Rally 2.0 GOTY jest dla nowych graczy świetną okazją do wypróbowania autentycznej rozgrywki rajdowej, która łączy się z ekscytującymi i dynamicznymi zawodami FIA World Rallycross Championship.

W DiRT Rally 2.0 GOTY znajdzie się:

 • podstawowa wersja gry DiRT Rally 2.0,
 • zawartość z czterech sezonów, składająca się łącznie na 81 samochodów i 26 lokacji,
 • dodatkowy content z Colin McRae Flat Out Pack.

Zawartość Colin McRae Flat Out Pack

Dotychczasowych graczy DiRT Rally 2.0 bardziej niż zawartość GOTY interesuje z pewnością content z Colin McRae Flat Out Pack. Zgodnie z deklaracjami Codemasters, wcześniejsi nabywcy któregokolwiek z sezonów lub edycji Deluxe otrzymają ten dodatek za darmo, i to trzy dni przed premierą GOTY.

A co się w nim znajdzie?

 • nowa szkocka lokacja Perth and Kinross z dwunastoma trasami,
 • samochody SUBARU Impreza S4 Rally oraz SUBARU Legacy RS,
 • 40 scenariuszy związanych z legendarną karierą Colina McRae od 1984 do 2006 roku, w tym wyzwania z karami czasowymi, zepsutym sprzętem oraz mechanicznymi usterkami.

W ramach DiRT Rally 2.0 GOTY dostaniemy więc sporo ciekawych opcji do wyboru!

Grafika: Steam.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments