DiRT Rally 2.0

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
Dirt Rally 2.0

DiRT Rally 2.0

Wyścigowe
Codemasters Software
26 lutego 2019
Codemasters Software

DiRT Rally 2.0 zadebiutuje już 26 lutego. DiRT 2.0 to kontynuacja popularnej serii rajdów samochodowych stworzona przez Codemasters Software. Brytyjskie studio także i tym razem postawiło na wysoki realizm.

W nowej odsłonie możemy usiąść za kółkiem jednego z popularnych aut terenowych. Na przykład Chevrolet Camaro GT4.R, VW Polo GTI R5 czy Mitsubishi Lancer Evolution X. Są także popularne klasyki jak Subaru Impreza czy Ford Escort Mk II. Pojazdów do wyboru będzie aż kilkadziesiąt, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W grze poprowadzimy własny zespół kierowców. Naszym zadaniem będzie nie tylko jazda i wygrywanie wyścigów. Konieczne będzie zadbanie również o pracowników oraz systematyczne rozbudowywanie garażu. To da nam dostęp do tuningu i dostosowania auta do naszych preferencji i warunków na drodze. Te będą bardzo wiernie odwzorowane. Na zachowanie i osiągi naszego pojazdu duży wpływ będą miały pogoda oraz rodzaj nawierzchni. Po dłuższej jeździe po żwirze, osadzi się on na naszych oponach, zmniejszając przyczepność.

Twórcy zadbali o pełną licencję Mistrzostw Świata FIA World Rallycross. W ramach rozgrywki weźmiemy udział w wyścigach w bardzo różnorodnych lokacjach. Przyjdzie nam zwiedzić trasy położone na różnych kontynentach, nie tylko w Europie. Trafimy także do Argentyny, Nowej Zelandii czy Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe jeden z wyścigów będzie rozgrywany w Polsce. Warto przy okazji wspomnieć, że nowy DiRT doczeka się pełnej polskiej lokalizacji. Dzięki dbałości o szczegóły lokacje prezentują się naprawdę dobrze. Duży wpływ na to ma dynamiczne oświetlenie, a także dopracowany system pogodowy. Dopracowano również modele aut, a także to, jak pojazdy brudzą się i ulegają uszkodzeniom. Twórcy dadzą nam możliwość gry w pojedynkę oraz online z innymi. Poza Rajdowymi Mistrzostwami Świata będziemy mogli brać udział w pojedynczych rajdach. Po premierze produkcja będzie wspierana dodatkowymi treściami sezonowymi, ale na razie nie zdradzono żadnych szczegółów.

DiRT Rally 2.0- wymagania sprzętowe

  • Intel Core i3-2130 3.4 GHz / AMD FX-4300 3.8 GHz
  • 8 GB RAM,
  • karta graficzna 1 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon HD 7750 lub lepsza
  • 50 GB HDD
  • Windows 7/8/10 64-bit
  • Intel Core i5-8600K 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta graficzna 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56 lub lepsza
  • 50 GB HDD
  • Windows 7/8/10 64-bit


Zbiórka na planszówkę Darkest Dungeon startuje już dziś

Dziś od godziny 19:00 czasu polskiego na Kickstarterze w ramach zbiórki będzie można wspierać Darkest Dungeon: The Board Game.

Game Pass z kolejnymi grami. Tym razem klasyczne przygodówki LucasArts oraz Rainbow Six Siege

Microsoft wie doskonale, jak zadbać o zainteresowanie użytkowników i usługa Games Pass zyskuje coraz to ciekawsze tytuły. Niebawem do bazy danych trafią klasyczne przygodówki LucasArts i strzelanka Rainbow Six Siege.

Kontrowersyjna decyzja 2K Sports. W NBA 2K21 pojawią się reklamy

Pomimo że cena NBA 2K21 nie należy do najniższych, to w grze znajdą się zarówno mikropłatności, jak i reklamy, których nie da się pominąć. Ruch 2K Sports wzbudza wiele kontrowersji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments