DiRT Rally 2.0

(PlayStation 4, Xbox One, PC)
0/5.0 z 0 ocen
Dirt Rally 2.0

DiRT Rally 2.0

Wyścigowe
Codemasters Software
26 lutego 2019
Codemasters Software

DiRT Rally 2.0 zadebiutuje już 26 lutego. DiRT 2.0 to kontynuacja popularnej serii rajdów samochodowych stworzona przez Codemasters Software. Brytyjskie studio także i tym razem postawiło na wysoki realizm.

W nowej odsłonie możemy usiąść za kółkiem jednego z popularnych aut terenowych. Na przykład Chevrolet Camaro GT4.R, VW Polo GTI R5 czy Mitsubishi Lancer Evolution X. Są także popularne klasyki jak Subaru Impreza czy Ford Escort Mk II. Pojazdów do wyboru będzie aż kilkadziesiąt, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

W grze poprowadzimy własny zespół kierowców. Naszym zadaniem będzie nie tylko jazda i wygrywanie wyścigów. Konieczne będzie zadbanie również o pracowników oraz systematyczne rozbudowywanie garażu. To da nam dostęp do tuningu i dostosowania auta do naszych preferencji i warunków na drodze. Te będą bardzo wiernie odwzorowane. Na zachowanie i osiągi naszego pojazdu duży wpływ będą miały pogoda oraz rodzaj nawierzchni. Po dłuższej jeździe po żwirze, osadzi się on na naszych oponach, zmniejszając przyczepność.

Twórcy zadbali o pełną licencję Mistrzostw Świata FIA World Rallycross. W ramach rozgrywki weźmiemy udział w wyścigach w bardzo różnorodnych lokacjach. Przyjdzie nam zwiedzić trasy położone na różnych kontynentach, nie tylko w Europie. Trafimy także do Argentyny, Nowej Zelandii czy Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe jeden z wyścigów będzie rozgrywany w Polsce. Warto przy okazji wspomnieć, że nowy DiRT doczeka się pełnej polskiej lokalizacji.

Dzięki dbałości o szczegóły lokacje prezentują się naprawdę dobrze. Duży wpływ na to ma dynamiczne oświetlenie, a także dopracowany system pogodowy. Dopracowano również modele aut, a także to, jak pojazdy brudzą się i ulegają uszkodzeniom.

Twórcy dadzą nam możliwość gry w pojedynkę oraz online z innymi. Poza Rajdowymi Mistrzostwami Świata będziemy mogli brać udział w pojedynczych rajdach. Po premierze produkcja będzie wspierana dodatkowymi treściami sezonowymi, ale na razie nie zdradzono żadnych szczegółów.

DiRT Rally 2.0- wymagania sprzętowe

Sprawdziliśmy minimalne i zalecane wymagania do gry na PC-towców


  • Intel Core i3-2130 3.4 GHz / AMD FX-4300 3.8 GHz

  • 8 GB RAM,

  • karta graficzna 1 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon HD 7750 lub lepsza

  • 50 GB HDD

  • Windows 7/8/10 64-bit


  • Intel Core i5-8600K 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz

  • 8 GB RAM

  • karta graficzna 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56 lub lepsza

  • 50 GB HDD

  • Windows 7/8/10 64-bitMortal Kombat 11: Sindel przedstawiona na gameplayu

Bohaterka z poprzednich odsłon kultowej serii bijatyk trafi do Mortal Kombat 11 jako DLC już na początku grudnia. Sprawdź zwiastun gameplayu Sindel, aby przekonać się, co potrafi!

Pokemon Sword and Shield: oceny przed premierą pozytywne

Recenzenci na ogół doceniają Pokemon Sword and Shield – Pokemon Sword and Shield to najlepsza...

FIFA 20 FUT: wybrano TOTW 9. Messi obok Lewego i Szczęsnego!

EA Sports ogłosiło pełen zestaw kart TOTW 9. Gracze z drużyny tygodnia będą dostępni w paczkach, na rynku transferowym oraz w nagrodach za Ligę Weekendową FUT w FIFA 20.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o