DLC Trybu Zombie w Black Ops 4 już 26 marca!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 25.03.2019, 12:09 Aktualizacja: 25.03.2020, 12:09
Nowe DLC Trybu Zombie w Call of Duty: Black Ops 4 będzie kolejną okazją, aby postrzelać do hord zombie nacierających na kooperujących graczy. Mapa Ancient Evil przeniesie nas do greckich Delf, gdzie oprócz standardowych zombiaków i szkieletów zmierzymy się również z wynaturzeniami mitologicznymi.
tryb zombie w black ops 4
3 Udostępnień

Trailer DLC Trybu Zombie w Call of Duty: Black Ops 4

Tradycją stało się, że w grach z serii Call of Duty dostajemy możliwość walki z żywymi trupami u boku przyjaciół. Tryb Zombie w Call of Duty: Black Ops 4 nie ogranicza się do bycia ulotną zabawą na kilka godzin, lecz rozwijany jest także kilka miesięcy po premierze. To działanie naturalne, gdyż nowa odsłona CoD-a musi bawić nabywców jeszcze przez długie miesiące, skoro jej siłę napędową stanowi rozgrywka multiplayer. Nowa mapa do kooperacyjnego trybu została właśnie zaprezentowana na trailerze:

DLC Ancient Evil przeniesie graczy w realia starożytnej Grecji, a dokładniej do Delf, znanych z bycia siedzibą pytyjskiej wyroczni. W podziemiach miasta staniemy do walki nie tylko ze standardowymi dla Trybu Zombie w Black Ops 4 zombiakami czy szkieletami, ale również mitycznymi stworzeniami oraz ich wynaturzeniami.

Tryb Zombie w Black Ops 4, a w Battlefield V nowe battle royale

Call of Duty: Black Ops 4 to nie jedyna gra, która mocno rozwijana jest kilka miesięcy po premierze. Battlefield V, kolejna odsłona cyklu będącego największym konkurentem CoD-ów, doczekał się właśnie trybu battle royale o nazwie Burza Ognia. Jako że jest to najgorętszy obecnie sposób prowadzenia rozgrywek w sieciowych strzelankach, na lepszej pozycji stało dotychczas Black Ops 4, rozwijające swoje battle royale o nazwie Blackout od pierwszego dnia październikowej premiery.

tryb zombie w black ops 4

W końcu obie serie staną na równym poziomie, ale czy Battlefield V da radę nadrobić straty do konkurenta? Sprzedaż Black Ops 4 była najlepsza w całej historii serii, a dodatkowo na ubiegłotygodniowej Game Developers Conference ogłoszono powstanie Call of Duty Mobile. Biorąc pod uwagę olbrzymią popularność smartfonowych wersji sieciowych strzelanek, przewidywać możemy, iż Activision jako wydawca CoD-a po raz kolejny wyprzedzi konkurencję o kilka kroków.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments