Burza Ognia. Trailery trybu battle royale w Battlefield V

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 23.03.2019, 14:57 Aktualizacja: 23.03.2020, 14:57
Wielkimi krokami zbliża się nowy tryb battle royale w Battlefield – Burza Ognia. Firestorm trafi do posiadaczy gry już 25 marca, a tymczasem rusza machina marketingowa. Warto dać tej produkcji szansę, szczególnie, że mimo przecen z miesiąca na miesiąc rozrasta się i nabiera dodatkowego smaczku!
burza ognia battlefield v battle royale
0 Udostępnień

Premiera Battlefield V rozłożona na raty

Powiedzieć, że Electronic Arts nieco namieszało z premierą Battlefield V, to jak nie powiedzieć nic. Z przesuwania w czasie premiery najnowszego BF-a gęsto tłumaczył się Oskar Gabrielson, przedstawiciel studia DICE odpowiedzialnego za prace nad grą. – Widząc otwarte betatesty za rogiem, jesteśmy podekscytowani z powodu milionów graczy, którzy dołączą do nas i doświadczą gry. Za sprawą tego oczekujemy jeszcze więcej feedbacku -mówił w październiku o tytule zaplanowanym pierwotnie na wrzesień. – Dlatego też przesuwamy datę premiery. Zamierzamy wykorzystać ten czas na zrobienie kilku ostatecznych poprawek w samym sercu mechaniki gry i upewnić się, że wykorzystamy cały potencjał Fal Wojny – wyjaśniał.

Tytuł trafił w końcu na rynek, ale opinie krytyków i decyzje konsumenckie graczy raczej nie wspierały nowego Battlefielda. Głównie dlatego, że nowe tryby gry (jak np. battle royale Burza Ognia) dorzucane są do wydanego już przecież produktu nawet teraz, kilka miesięcy po premierze produkcji. O ile w obrębie samego EA i studia DICE odpowiedzialnego za stworzenie gry mogą polecieć głowy, tak graczom zamieszanie wokół tytułu raczej nie powinno spędzać snu z powiek. Wręcz przeciwnie – średnie wyniki sprzedaży oraz nieufność nabywców sprawiły, że Battlefield V oceniony w naszej recenzji na 8 bardzo szybko trafił na półkę z przecenionymi produkcjami.

trailer battlefield V

W Marcowym Szaleństwie w PS Store Battlefield V – Edycja Specjalna nabyć można do 4 kwietnia za tylko 145 zł, co oznacza 58% obniżki w stosunku do oryginalnych 349 zł. Tą promocją warto się zainteresować, gdyż wielkimi krokrami zbliża się Burza Ognia, zapowiadany od kilku miesięcy tryb battle royale w Battlefield V.

Burza Ognia – battle royale w Battlefield V z dwoma trailerami

Pisaliśmy o tym już we wspomnianej recenzji Battlefield V. – Jest wymagająco i widowiskowo. Dlatego mimo braków zdecydowanie warto sięgnąć po nowego Battlefielda i już wprawiać się w walce. Tak, żeby być gotowym na kolejne tryby i wyzwania – rozpoczął wyliczankę Piotr Binkowski. – Gra będzie się rozwijać i otrzymywać kolejne elementy. To sprawi, że tytuł pod kątem rozgrywki online będzie przez długi czas świeży i gorący. A właśnie rywalizacja w sieci jest tym, co w serii BF zawsze smakowało najlepiej – podkreślił.

Nowym trybem w Battlefield V jest battle royale Burza Ognia, angielski Firestorm. W ostatnich dniach EA rozpoczęło burzę marketingową. Nie wiemy wprawdzie, czy wystarczy to do położenia na matę nowego CoD-a (przypomnijmy, że sprzedaż Black Ops była i jest rekordowa!), ale materiały promocyjne robią niesamowite wrażenie. Epicki klimat widowiskowych bitew w Battlefield V zyskuje dzięki battle royale naprawdę wiele, a przynajmniej na to wskazują trailery Burzy Ognia: i zwiastun, i sceny z rozgrywki.

Zamierzacie dać szansę mocno przecenionej już grze i najpoważniejszemu jak dotąd podejściu do trybu battle royale? Dzięki Burzy Ognia tytuł DICE wydawany przez EA może przeżyć drugą młodość. Dlatego warto uzbroić się w nasz poradnik do Battlefield V i ruszyć na królewskie pole drugowojennych bitew. Dodatek Firestorm dostępny będzie dla wszystkich posiadaczy gry już od 25 marca!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments