Marcowe szaleństwo promocji w PS Store

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 22.03.2019, 9:16 Aktualizacja: 22.03.2020, 12:23
Trzy niezależne od siebie promocje dają kilkaset gier przecenionych obecnie przez Sony. Marcowe Szaleństwo w PS Store to tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż do 4 kwietnia nabędziemy gry również w ofertach PlayStation Retro oraz PlayStation Przedstawia. Niektóre przeceny są naprawdę duże!
marcowe szalenstwo ps store
3 Udostępnień

Duże ilości gier i jeszcze więcej promocji w PS Store

Czekaliśmy na Okazję Tygodnia (jest nią przeceniony o 50% do 115 zł Far Cry New Dawn Deluxe Edition), a tymczasem Sony postanowiło nas uraczyć całym szeregiem promocji w PS Store. W wyprzedaży określanej przez Sony jako Marcowe Szaleństwo znalazło się dokładnie 157 pozycji – od najgłośniejszych bestsellerów z segmentu AAA po perełki z rynku gier indie. Wśród tych drugich każdy fan niezależnych produkcji znajdzie z pewnością coś dla siebie, a my wybraliśmy kilka recenzowanych przez nas hitów. Możecie sprawdzić, czy dana przecena nie jest czasami zbyt mała!

premiera battlefield 5

Do kiedy potrwa Marcowe Szaleństwo w PS Store

Marcowe Szaleństwo w PS Store potrwa, w zależności od tytułu, do 28 marca (jak np. Kingdom Hearts III czy będący Okazją Tygodnia Far Cry New Dawn) lub 4 kwietnia (Shadow of the Tomb Raider czy Battlefield V). W tym samym czasie odbywają się jednak także inne promocje w PS Store.

Premiera Warhammer: Vermintide 2 na PS4

W ramach PlayStation Retro otrzymamy od 25 do 69% obniżki na takie tytuły jak Red Dead Revolver czy GTA: Vice City. Brzmi nieźle? Równie dużo zabawy sprawić może niemal 300 przecenionych gier z cyklu PlayStation Przedstawia, w tym Warhammer: Vermintide 2 czy klasyczne Worms Battlegrounds za 21 zł (z 99, co daje 78% obniżki).

Zamierzacie dać się porwać Marcowemu Szaleństwu i którejś z promocji w PS Store?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments