Doom Eternal na Switcha. Poznaliśmy oficjalną datę premiery

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 1.12.2020, 14:03 Aktualizacja: 1.12.2021, 14:05
Najnowsze dzieło id Software, które pierwotnie ukazało się w marcu tego roku na komputerach osobistych i konsolach 8. generacji, wydane zostanie również na Nintendo Switch. Choć wiadomo było o tym od dawna, to zagadką pozostawała data premiery. Poznaliśmy ją wczoraj wieczorem, gdy na oficjalnych kanałach Bethesdy (wydawcy tytułu) pojawił się nowy zwiastun. Doom Eternal w wersji na Nintendo Switch trafi na rynek jeszcze przed końcem bieżącego roku.
0 Udostępnień

Piekło zawita również do eShopu

Sporo dziś na Zagrano pisaliśmy o Switchu – najpierw podaliśmy informację o parku rozrywki Super Nintendo World, później dokładnie omówiliśmy najnowszą aktualizacją systemu konsoli, a teraz przyszła pora na zapowiedź całkiem ciekawej produkcji, która już w grudniu pojawi się na przenośno-stacjonarnej konsoli Nintendo.

Najnowsze dzieło id Software trafiło do sprzedaży w marcu tego roku w wersjach na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One, a wczoraj Bethesda (wydawca gry) podzielił się informacją, że Doom Eternal pojawi się również na Switchu i to już 8 grudnia. Za port odpowiadać będzie studio Panic Button Games, które na swoim koncie ma już konwersje innych tytułów Bethesdy, czyli Dooma z 2016 roku, Wolfensteina 2: The New Colossus i Wolfensteina: Youngblood.

Warto pamiętać, że Doom Eternal na Switcha będzie dostępny tylko w wersji cyfrowej, a oprócz kampanii gracze otrzymają dostęp do kilku trybów wieloosobowych. By jednak w nie zagrać, konieczne będzie posiadanie subskrypcji Nintendo Switch Online.

W naszej recenzji Tomasz Pstrągowski chwalił Doom Eternal za to, że pod względem rozgrywki daje więcej tego samego, co znaliśmy z Dooma z 2016 roku. Jednocześnie mniej pozytywne okazało się to, iż w grze występuje za dużo nikomu niepotrzebnych wstawek fabularnych.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments