Doom Eternal z nowym trybem. Zobacz screeny z gry

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 29.07.2019, 13:00 Aktualizacja: 29.07.2019, 15:14
Chyba żaden fan piekielnej serii nie obawia się o poziom rozgrywki w Doom Eternal. Nowy tryb gry Battlemode zapewnić ma jeszcze większą grywalność i fun z rozgrywki, a screeny obiecują atrakcyjną szatę graficzną. W trakcie Quake Conu wypuszczono również nowy gameplay!
doom eternal
1 Udostępnień

Nowy tryb Doom Eternal to Battlemode

W trakcie weekendowego QuakeConu w producent wykonawczy Marty Stratton oraz dyrektor kreatywny Hugo Martin udzielili informacji o najnowszej części hitu id Software. Gra pokazywana ostatnio w trakcie wydawniczej prezentacji Bethesdy na E3 doczekała się między innymi nowego gameplaya. Podobnie jak w przypadku ostatniego zwiastuna, i tutaj nabieramy pewności co do strzelankowych fragmentów Doom Eternal. Ta gra opiera się w końcu na rozwałce!

Największą nowością Doom Eternal ma być tryb Battlemode. Choć wielu graczy po cichu liczyło na ogłoszenie trybu battle royale, ten też powinien przypaść fanom Dooma do gustu. W wieloosobowej rozgrywce dwaj gracze kontrolujący demony zmierzą się z innymi zawodnikami, którzy wcielą się w rolę Slayerów.

Zobacz Doom Eternal na screenach. Kiedy premiera?

W przypadku tej gry naprawdę wiele mogą powiedzieć nam screeny. Doom Eternal prezentuje się na nich tak, jak wymarzyli sobie tego fani serii. Jest jednocześnie piekielnie, rozwałkowo i arcade’owo!

doom eternal

doom eternal

doom eternal

doom eternal

doom eternal

doom eternal

Premierę Doom Eternal zaplanowano na 22 listopada 2019 roku. Gra ukaże się jednocześnie na wszystkich najważniejszych platformach: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o