Doom Eternal z nowym trybem. Zobacz screeny z gry

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 29.07.2019, 13:00 Aktualizacja: 29.07.2019, 13:00
Chyba żaden fan piekielnej serii nie obawia się o poziom rozgrywki w Doom Eternal. Nowy tryb gry Battlemode zapewnić ma jeszcze większą grywalność i fun z rozgrywki, a screeny obiecują atrakcyjną szatę graficzną. W trakcie Quake Conu wypuszczono również nowy gameplay!
doom eternal
0 Udostępnień

Nowy tryb Doom Eternal to Battlemode

W trakcie weekendowego QuakeConu w producent wykonawczy Marty Stratton oraz dyrektor kreatywny Hugo Martin udzielili informacji o najnowszej części hitu id Software. Gra pokazywana ostatnio w trakcie wydawniczej prezentacji Bethesdy na E3 doczekała się między innymi nowego gameplaya. Podobnie jak w przypadku ostatniego zwiastuna, i tutaj nabieramy pewności co do strzelankowych fragmentów Doom Eternal. Ta gra opiera się w końcu na rozwałce!

Największą nowością Doom Eternal ma być tryb Battlemode. Choć wielu graczy po cichu liczyło na ogłoszenie trybu battle royale, ten też powinien przypaść fanom Dooma do gustu. W wieloosobowej rozgrywce dwaj gracze kontrolujący demony zmierzą się z innymi zawodnikami, którzy wcielą się w rolę Slayerów.

Zobacz Doom Eternal na screenach. Kiedy premiera?

W przypadku tej gry naprawdę wiele mogą powiedzieć nam screeny. Produkcja prezentuje się na nich tak, jak wymarzyli sobie tego fani serii. Jest jednocześnie piekielnie, rozwałkowo i arcade’owo! Szkoda tylko, że premiera Doom Eternal została przesunięta aż o kilka miesięcy!

doom eternal

doom eternal

doom eternal

doom eternal

doom eternal

doom eternal

Premierę Doom Eternal zaplanowano pierwotnie na 22 listopada 2019 roku. Gra miała ukazać się jednocześnie na wszystkich najważniejszych platformach: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC, a także trafić na Google Stadia. Niestety, ze względu na brak czasu na dopracowanie gry w stu procentach, data wydania musiała zostać mocno przesunięta. Nowa wyznaczona została na 20 marca!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments