Nowy zielony pad do PS4 to Dualshock 4 Alpine Green

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 17.03.2019, 14:10 Aktualizacja: 17.03.2020, 21:52
Znudził się komuś z was standardowy kolor pada dorzucanego do tradycyjnych zestawów konsoli Sony? Japońska firma postanowiła nieco zaszaleć i zaoferować nowy zielony pad do PS4. Nabyć będzie można go od 15 kwietnia w cenie typowej dla kontrolerów oferowanych przez Sony – 250 zł.
zielony pad do ps4
31 Udostępnień

Znudził wam się standardowy pad do PS4?

Standardowy pad do PS4 to sprzęt, który idealnie zgrał się już z dłońmi wielu graczy, a jego kolorystyka zbiera różne odcienie czerni i stanowi dla mnie idealny wzorzec użytkowego designu. Sony nie ucieka jednak od eksperymentowania z barwami kontrolerów do swojej konsoli. Zielony pad do PS4 także nie jest zupełną nowinką, jednak połączenie tego koloru z bielą wyostrza rysy DualShocka i nadaje mu mocno vintage’owego charakteru. Zobaczcie sami na prezentacji przygotowanej przez producenta:

Zielony pad do PS4 to Dualshock 4 Alpine Green

Dualshock 4 Alpine Green to oficjalna nazwa nowego zielonego pada do PS4, specjalnej edycji bezprzewodowego kontrolera Sony. Od 15 kwietnia dołączy on do bogatej palety kolorystycznej Dualshocków, zwyczajowo oferowanych przez Sony w cenie 250 zł. Tak prezentują się na jego tle poprzednicy: Magma Red, Wave Blue, Green Camouflage, Glacier White oraz Jet Black:

zielony pad do ps4

Sam zastanawiam się nad nabyciem drugiego pada, żeby odpocząć trochę od FIFA Ultimate Team i popykać po prostu kilka meczyków ze znajomymi. Pod względem estetycznym nowy zielony pad do PS4 wydaje się solidnym wyborem, szczególnie zestawiony z takim wynalazkiem jak Green Camouflage. A wam który kolor wydaje się najlepszy?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments