Dying Light 2 na gameplayu świeżo po Gamescom 2019

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 26.08.2019, 20:00 Aktualizacja: 26.08.2020, 20:04
Jeżeli ciekawiły was materiały na temat Dying Lights 2 z targów Gamescom 2019, czekało was spore rozczarowanie - podczas imprezy nie dowiedzieliśmy się o produkcji Techlandu niczego nowego. Wszystko rekompensuje jednak gameplay Dying Lights 2, który trafia do sieci kilka dni po targach.
zombie w dying light 2
10 Udostępnień

Gameplay Dying Light 2 w poniedziałek po Gamescomie

Jak zapowiadaliśmy w naszej notce z wszystkimi informacjami z Gamescom 2019, dwie najbardziej wyczekiwane polskie gry prezentowane na niemieckich targach zostaną pokazane publice w pełnej krasie po zakończeniu imprezy. O ile na gameplay Cyberpunk 2077 poczekać będziemy musieli do piątku 30 sierpnia, zapis rozgrywki z Dying Light 2 opublikowany został już dziś wieczorem. Techland uczynił to na specjalnym Streamie w serwisie Twitch:

Oglądaj użytkownika Techland na żywo na www.twitch.tv

Co wiemy dotychczas o grze Techlandu?

Na targach Gamescom 2019 Dying Light 2 zaprezentowane zostało dość mizernie – nieco szerzej przebiła się jedynie wzmianka przy prezentacji gier zasilanych przez NVIDIA technologią ray tracingu. Być może ze wszystkich najważniejszych nowości przedstawiciele Techlandu wypstrykali się przy okazji prezentacji Dying Light 2 na E3. Do premiery gry zapowiedzianej na wiosnę przyszłego roku jest wszak jeszcze sporo czasu.

Dying Light 2 będzie grą akcji z elementami survival horroru oraz silnie zaznaczonymi sekwencjami parkourowymi. Seria osadzona jest w świecie po apokalipsie zombie, jednak jak to zazwyczaj w tego typu świtach bywa – prawdziwym zagrożeniem są ludzie. Produkcja ukaże się na pewno na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, a twórcy zapowiadają w wywiadach gotowość do szybkiego przeniesienia gry na konsole nowej generacji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments