EA Access od 24 lipca na PlayStation 4. Czekacie?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 28.06.2019, 16:00 Aktualizacja: 28.06.2020, 15:36
Długie oczekiwanie posiadaczy konsoli Sony na dostęp do usługi subskrypcyjnej Electronic Arts nareszcie się skończy. Znana jest już oficjalna data premiery EA Access na PlayStation 4. Gracze planujący granie od samego początku wakacji mogą być jednak nieco rozczarowani.
ea access na ps4
0 Udostępnień

Gracze PlayStation czekali na EA Access długo

W dobie ofert subskrypcyjnych, których kolejne propozycje wyskakują z dosłownie każdej strony, coraz to nowsze propozycje miesięcznych opłat zaczynają zwyczajnie nudzić. Tak nie jest jednak z EA Access, na które gracze PlayStation czekali naprawdę długo.

W ramach abonamentu oferowanego przez Electronic Arts dostajemy dostęp do przedpremierowych wersji próbnych najnowszych hitów wydawnictwa, zniżek na zakupy związane z grami EA i przede wszystkim bogatą bazę starszych tytułów, wśród których wymienić warto takie produkcje jak FIFA 18, NBA Live 18, Titanfall 2, Star Wars Battlefront, Battlefield 1, Mass Effect czy Dragon Age.

Zrzut z ekranu NBA LIVE 19

Dotychczas Sony nie widziało we współpracy z EA szansy na dobry zarobek i gracze konsolowi mieli dostęp do EA Access wyłącznie na konsolach Microsoftu. W maju ogłoszono jednak rychłe pojawienie się EA Access na PS4, a teraz poznaliśmy dokładną datę tego wydarzenia.

Mamy datę! EA Access wchodzi na PS4 już 24 lipca

Oficjalna data pojawienia się EA Access na PlayStation 4 ustalona została na 24 lipca. Z pewnością nie ucieszy to graczy, którzy planowali odświeżać sobie starsze i dłuższe tytuły (sam koniecznie chciałbym zagrać w Dragon Age!) od początku wakacji.

Jak wyglądały będą ceny EA Access na PS4? Na zachodzie wynoszą one £3.99/$4.99 za pełen miesiąc oraz £19.99/$29.99 za cały rok. Jako że nie ma logicznego powodu, abyśmy w przypadku abonamentu na konsolach Sony płacili więcej niż użytkownicy Xbox One, za EA Access na PlayStation 4 płacić powinniśmy 15 zł miesięcznie lub 80 zł rocznie.

premiera battlefield 5

Za taką ilość starszych, jednak nadal wciągających gierek, 15 zł płacone raz w miesiącu nie wydaje się ceną wygórowaną. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że za abonamentową usługę Sony płacimy dwa razy więcej, a gry zapowiedziane w PS Plus na lipiec 2019 są raczej rozczarowujące.

Źródło: Push Square. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments