FIFA 20: w końcu pojawia się patch, który naprawi tryb kariery

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 15.10.2019, 17:00 Aktualizacja: 15.10.2020, 17:29
Tryb kariery w końcu naprawiony? Najnowszy patch do FIFA 20 rozwiązać ma większość problemów, którym był on trapiony. Wśród nich znajdzie się choćby zaprzestanie rozgrywania Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej po kilku sezonach. Jakie jeszcze zmiany zapowiada EA Sports?
fifa 20 recenzja
7 Udostępnień

Nowy patch FIFA 20 naprawi tryb kariery?

Jeszcze w wakacje EA Sports solennie obiecało, że zmiany w trybie kariery w FIFA 20 uczynią z mocno krytykowanego i niedocenianego w ostatnich latach sposobu gry coś naprawdę niesamowitego. Konferencje prasowe, indywidualne rozmowy z piłkarzami, kompleksowy system budowania otoczki okołomeczowej… Miało być naprawdę pięknie, a tymczasem tryb kariery jest dla entuzjastów wielotygodniowego budowania ulubionej drużyny prawdziwą drogą przez mękę.

Udostępnione przez EA Sports patch notes są na tyle obszerne, iż nie ma sensu ich całościowe tłumaczenie. Skupmy się na kilku podstawowych, które mogą mieć największy wpływ na waszą grę:

  • Poprawiony został poziom sztucznej inteligencji na poziomie legendarnym. W skrócie: komputerowy przeciwnik będzie od teraz lepiej bronił, podawał i strzelał.
  • Część sztuczek przypisana została wyłącznie zawodnikom z pięcioma lub czterema gwiazdkami sztuczek, choć wcześniej mogły być wykonywane przez słabszych graczy. Inne z kolei będzie można od teraz łączyć z tak popularnymi trickami jak Ball Roll. Ponadto naprawiono nieintencjonalne błędy w wykonywaniu sztuczek Ball Roll Skill Move, Rainbow Flick czy Drag Back.
  • Znacząco usprawniona została praca bramkarzy, którzy będą znacznie lepiej radzili sobie w sytuacjach sam na sam i przy pojedynkach siłowych.
  • W obrębie trybu kariery w FIFA 20 nie będzie występował już błąd z zarzuceniem rozgrywania Ligi Europejskiej oraz Ligi Mistrzów po kilku sezonach, w krajowych pucharach wprowadzone zostaną odpowiednie dla danych rozgrywek zasady, trenerzy osiągający dobre rezultaty nie będą wyrzucani z klubów. Poprawiono również działanie rynku transferowego.
  • W zmienionym w FIFA 20 trybie FUT poprawiony został interfejs oraz problem z niereagowaniem przez graczy na ich poziom kondycji.
  • W Volta Football gracze nie będą już wykonywali tricków, do których dostępu nie uzyskali. Poprawiono również błędy w obszarze obliczania matchowego ratingu oraz wybierania najlepszego zagrania meczu.

Zmian jest oczywiście więcej, a ich szczegółową listę znajdziecie na forum EA. Być może po wprowadzeniu tak bogatej puli zmian gra w FIFA 20 po patchu Jeżeli wciąż nurtuje was pytanie którą z gier piłkarskich wybrać w tym roku, koniecznie przeczytajcie nasze teksty dotyczące obu tych gier: recenzję FIFA 20 oraz recenzję eFootball PES 2020.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Damian
Damian
4 lat temu
Ocena :
     

Mnie interesuje tylko, czy został naprawiony błąd ze znikającymi gwiazdkami sztuczek, bo tryb kariery zawodnika jest niegrywalny.