Figurka z Final Fantasy VII Remake już za 1300 zł!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 25.02.2020, 10:00 Aktualizacja: 25.02.2020, 10:00
Premiera Final Fantasy VII Remake już 10 kwietnia. Jedno ze specjalnych wydań gry zawiera w sobie figurkę Clouda. Gadżet jest dostępny w sklepie Square Enix w wersji „1st Class Edition”. Figurka w założeniu ma być ruchoma - Cloud będzie posiadał zestaw dłoni, przez co raz będzie mógł trzymać miecz, a raz chwytać rączkę Hardy Daytony.
figurka-final-fantasy-vii-remake
12 Udostępnień

Final Fantasy VII Remake 1st Class Edition z figurką Clouda

Wiemy już, ile zapłacimy za edycję kolekcjonerską Final Fantasy VII Remake – za taki pakiet wychodzi 329,99 €, czyli ok. 1300 zł, zależnie od kursu dolara. To dużo więcej niż np. koszt edycji kolekcjonerskiej Cyberpunk 2077. Czy wobec tego warto wydać tyle pieniędzy? Patrząc na wykonanie figurki Clouda, dochodzimy do wniosku, że tak:

Cloud może “zejść ze swojego motocyklu”. Posiada podstawkę i zestaw dłoni, dzięki czemu nasz ulubiony bohater może raz trzymać miecz, a raz chwytać rączkę Hardy Daytony. Dzięki różnym konfiguracjom figurka zawsze będzie się ciekawie prezentować na półce. Cloud osiągnie około 27 cm wysokości, a jego jednoślad prawie 43 cm długości.

Przed premierą Final Fantasy 7 Remake warto pomyśleć o edycji kolekcjonerskiej tym bardziej, że oprócz figurki znajdą się w niej:

  • steelbook,
  • alternatywna okładka,
  • soundtrack,
  • artbook oraz zestaw DLC.

Cóż, figurka Clouda będzie sporo kosztować, ale pewnym pocieszeniem może być fakt, że na rynku są znacznie droższe gadżety tego typu. Przykładowo zapowiedziana kilka miesięcy temu figurka Yennefer kosztuje trzy kafle.

Final Fantasy VII Remake Deluxe Edition – bez figurki, ale…

To znacznie tańsze wydanie, przede wszystkim dlatego, że nie znajdziemy w nim figurki jednego z powracających bohaterów Final Fantasy VII Remake. Deluxe Edition kosztuje 89,99 $. Zawiera grę, steelbook (taki sam jak w 1st Class Edition), artbook, płytę CD z muzyką z gry oraz Cactuara z DLC Summon Materia.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments