Filmowy Sonic The Hedgehog opóźniony. Kiedy wejdzie do kin?

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 25.05.2019, 10:00 Aktualizacja: 25.05.2020, 15:17
Po zalewie negatywnych komentarzy na temat wyglądu tytułowego bohatera w zapowiadanym na jesień filmie Sonic The Hedgehog premiera animacji została przesunięta. Nową datę pojawienia się w kinach Jeża Sonica ogłosił na Twitterze Jeff Fowler, reżyser produkcji. Czekać musimy aż do lutego!
Sonic The Hedgehog
7 Udostępnień

Trailer nie przypadł do gustu fanom, podobnie jak polski dubbing

Sonic jest jedną z najpopularniejszych postaci wykreowanych przez gry wideo. W tym tygodniu mieliśmy zresztą już okazję pisać o nim z okazji premiery Team Sonic Racing, zręcznościowej ścigałki w kreskówkowym klimacie. W 2017 roku miała ponadto swoją premierę odświeżona na dwudziestopięciolecie serii platformówka Sonic Mania Plus, ale to nie koniec naszych kontaktów z franczyzą niebieskiego jeża.

SonicTheHedgehog trailer

Pod koniec kwietnia Paramount Pictures wypuścił trailer animowanego filmu Sonic The Hedgehog, w którym postać tytułowego bohatera została nieco urealniona, co nie przypadło do gustu fanom, a pozytywnych reakcji nie wzbudził również polski dubbing Sonic The Hedgehog. Reżyserujący produkcję Jeff Fowler obiecał wówczas dogłębnie przyjrzeć się głosom krytyki i poprawić mankamenty. O poważnym potraktowaniu deklaracji świadczy fakt, że ogłoszone zostało właśnie opóźnienie filmowego Sonica. Kiedy wejdzie do kin?

Sonic The Hedgehog przesunięty na 14 lutego 2020 roku

Przesunięcie premiery filmu Sonic The Hedgehog zostało ogłoszone na Twitterze przez reżysera Jeffa Fowlera. Hashtag odnosi się do obaw fanów, że niemal całkowity redesign głównego bohatera pociągnie za sobą przepracowanie grafików VFX.

sonic the hedgehog premiera przesunieta

Zapowiadany dotąd na 8 listopada 2019 roku film zaliczy więc kwartalną obsuwę. W polskich kinach Sonic The Hedgehog dystrybuowany będzie w wersji z dubbingiem. W zwiastunie filmu Jeż Sonic swoich głosów użyczyli głównym bohaterom Marcin Hycnar (Sonic) oraz Karol Wróblewski (Doktor Robotnik). Za scenariusz animacji odpowiadają Patrick Casey oraz Josh Miller.

Źródło: IGN. Grafika: Twitter, materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments