Fortnite: gdzie znaleźć karabin harpun? Zabija i łowi ryby!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 6.11.2019, 16:00 Aktualizacja: 6.11.2020, 16:20
Najpopularniejsza strzelanka battle royale znana jest z ciągłego rozpieszczania graczy nowym contentem. Czasami są to duże eventy, a czasami małe dodatki jak karabin harpoon. Gracze donoszą, że zadaje on 75 obrażeń graczom i służyć może do wędkowania. Gdzie znaleźć Harpoon Gun w Fortnite?
gdzie znalezc harpoon gun w fortnite
0 Udostępnień

Karabin harpun – świetna nowinka w Fortnite

Gracze Fortnite są już przyzwyczajeni do niekończącego się strumienia nowinek w swojej ulubionej strzelance battle royale. Szczególnie huczne było otwarcie nowego sezonu w Fortnite: Rozdział 2, przed którym cała mapa rozgrywki pożarta została przez czarną dziurę i tymczasowo niedostępna. Epic Games przygotowało dla fanów shootera kilka zmian, w tym całkowite odświeżenie mapy.

Wraz z nową mapą pojawiają się nowe sposoby na zabijanie wrogów lub zwyczajne spędzanie czasu w świecie gry. To nie tylko tymczasowe eventy w stylu Fortnitemares 2019! Atrakcje takie jak wędkowanie, pływanie czy sterowanie motorówką uzupełniła właśnie nowa broń w Fortnite: karabin harpun (harpoon gun). Działanie tego sprzętu udokumentowali sami gracze, ponieważ twórcy gry nie pochwalili się jej dodaniem w żadnych notatkach co do patcha.

new achievement – GET OVER HEREE [mortal kombat style] from FortNiteBR

You can fish with Harpoon Gun from FortNiteBR

Gdzie znaleźć Harpoon Gun w Fortnite?

Jak donoszą gracze, korzystając z karabina harpuna w Fortnite można go użyć na przeciwniku i zadać 75 obrażeń, a następnie kłuć w zwarciu w celu zadania dalszych. Harpoon Gun posłuży również jako wędka lub narzędzie do przyciągania pływających cacuszek. Gdzie go znaleźć?

Jak donoszą gracze, Harpoon Gun kryje się w skrzyniach, zestawach wsparcia oraz wśród łupu naziemnego. Możemy go użyć maksymalnie do dziesięciu razy. Zadaje 75 obrażeń graczom, 150 obrażeń strukturom, a czas jego przeładowywania to 1.4 sekundy.

Źródło: Eurogamer.net. Grafika: Epic Games. 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments