Fortnite: do lutego wydłużono sezon pierwszy rozdziału drugiego!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 21.11.2019, 18:00 Aktualizacja: 21.11.2019, 18:00
Aż o dwa miesiące wydłużony został Sezon 1 w Rozdziale 2 w Fortnite. Związane jest to z początkiem okresu świątecznego, który kolidowałby ze startem kolejnego sezonu w standardowym terminie. Nie oznacza to jednak, że gracze najpopularniejszej strzelanki battle royale pozbawieni zostaną dopływu świeżego contentu!
fortnite
0 Udostępnień

Epic wydłuża Sezon 1 Rozdział 2 w Fortnite

Masa contentu w Fortnite sprawia, że struktura gry może już wydawać się mocno skomplikowana. Na chwilę obecną mamy do czynienia nie tylko z sezonami, ale także z rozdziałami – grupują one kolejne generacje tytułu Epic Games, z początkiem każdego kolejnego resetując licznik sezonów.

Od startu nowego sezonu Fortnite Rozdział 2 minęło już trochę czasu. Przyniósł on całkowite odświeżenie mapy oraz nowe rozwiązania w obrębie gameplayu. Standardowo kolejny powinien wystartować około dziesięciu tygodni później, ale sezon startujący 15 października musiałby się zakończyć w okolicy świąt. Z tego względu twórcy zdecydowali się na przedłużenie obecnie trwającego. I to aż o dwa miesiące!

O wydłużeniu Sezonu 1 w Rozdziale 2 w Fortnite gracze poinformowani zostali przez Epic Games na blogu gry. – Przed rokiem okres świąteczny celebrowaliśmy eventem 14 Days of Fortnite. Tego roku przygotowaliśmy dla was nawet więcej contentu do odkrycia, w tym nowe opcje w grze, darmowe nagrody oraz doświadczenie na żywo, którego nie chcecie ominąć. W ramach przygotowań do świątecznej aktualizacji wydłużymy pierwszy sezon rozdziału drugiego na początku lutego. Przygotujcie się na zimę! – czytamy w lapidarnym oświadczeniu na stronie Fortnite.

Źródło: Epic Games. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AGZSONIC04
AGZSONIC04
11 miesięcy temu

Nie będzie już po co grać… Chyba, że wymyślą coś ciekawego podczas tego sezonu, ale śmiem w to wątpić.