Fortnite: do lutego wydłużono sezon pierwszy rozdziału drugiego!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 21.11.2019, 18:00 Aktualizacja: 21.11.2019, 18:00
Aż o dwa miesiące wydłużony został Sezon 1 w Rozdziale 2 w Fortnite. Związane jest to z początkiem okresu świątecznego, który kolidowałby ze startem kolejnego sezonu w standardowym terminie. Nie oznacza to jednak, że gracze najpopularniejszej strzelanki battle royale pozbawieni zostaną dopływu świeżego contentu!
fortnite
0 Udostępnień

Epic wydłuża Sezon 1 Rozdział 2 w Fortnite

Masa contentu w Fortnite sprawia, że struktura gry może już wydawać się mocno skomplikowana. Na chwilę obecną mamy do czynienia nie tylko z sezonami, ale także z rozdziałami – grupują one kolejne generacje tytułu Epic Games, z początkiem każdego kolejnego resetując licznik sezonów.

Od startu nowego sezonu Fortnite Rozdział 2 minęło już trochę czasu. Przyniósł on całkowite odświeżenie mapy oraz nowe rozwiązania w obrębie gameplayu. Standardowo kolejny powinien wystartować około dziesięciu tygodni później, ale sezon startujący 15 października musiałby się zakończyć w okolicy świąt. Z tego względu twórcy zdecydowali się na przedłużenie obecnie trwającego. I to aż o dwa miesiące!

O wydłużeniu Sezonu 1 w Rozdziale 2 w Fortnite gracze poinformowani zostali przez Epic Games na blogu gry. – Przed rokiem okres świąteczny celebrowaliśmy eventem 14 Days of Fortnite. Tego roku przygotowaliśmy dla was nawet więcej contentu do odkrycia, w tym nowe opcje w grze, darmowe nagrody oraz doświadczenie na żywo, którego nie chcecie ominąć. W ramach przygotowań do świątecznej aktualizacji wydłużymy pierwszy sezon rozdziału drugiego na początku lutego. Przygotujcie się na zimę! – czytamy w lapidarnym oświadczeniu na stronie Fortnite.

Źródło: Epic Games. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
AGZSONIC04Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AGZSONIC04
Gość
AGZSONIC04

Nie będzie już po co grać… Chyba, że wymyślą coś ciekawego podczas tego sezonu, ale śmiem w to wątpić.