Fortnite: miecze świetlne ze Star Wars robią prawdziwą furorę

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 17.12.2019, 12:00 Aktualizacja: 17.12.2020, 10:40
Gracze Fortnite mieli kolejną ciekawą okazję do znacznej zmiany swojego doświadczenia z grą. Od eventu Star Wars spora liczba osób biorących udział w rozgrywce battle royale śmiga po serwerach z mieczami świetlnymi w ręku. Pojedynki jeden na jeden wyglądają całkiem epicko!
fortnite star wars
5 Udostępnień

Event Star Wars w Fortnite ruszył w weekend

W weekend ruszył w grze sieciowej Fortnite event związany z premierą ostatniego epizodu nowej trylogii Star Wars. Gracze obserwować mogli walkę Sokoła Millennium z grupką TIE Fighterów, prezentację sceny z filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, a na sam koniec eventu na żywo otrzymali miecze świetlne w kolorze, który mieli okazję wcześniej wybrać.

Fortnite x Starwars FULL EVENT from FortNiteBR

Gracze przeciążają serwery i porzucają broń palną

O ile skórka Star Wars za zalogowanie w Apex Legends była tylko przyjemnym dodatkiem i nie wywołała wśród graczy szczególnej burzy, tak serwery Fortnite przeżywają oblężenie. W weekend problemy z zalogowaniem się były z tego względu raczej normą, a w zamian wszyscy gracze uzyskali w ramach rekompensaty TIE Whisperer glider. Prawdziwym hitem okazał się jednak miecz świetlny.

Możliwość toczenia pojedynków jeden na jeden okazała się dla wielu graczy zbyt atrakcyjna, aby zwracali oni uwagę na dostępne dotychczas formy zwycięstwa. Miecze świetlne dostępne w grze przez cały tydzień były używane nawet do ostatecznego rozstrzygania rozgrywki battle royale!

Gotta love people that accept a duel from FortNiteBR

 

Zalogujecie się do Fortnite, aby odebrać miecz świetlny i stoczyć parę pojedynków?

Źródło: Eurogamer.net. Grafika: Epic Games.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments