Games with Gold na maj 2019. Nie jest najlepiej

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 30.04.2019, 15:04 Aktualizacja: 30.04.2020, 15:04
Jako posiadacze abonamentu PlayStation Plus z nutą zazdrości obserwowaliście doniesienia o kolejnych hitach rozdawanych przez Microsoft w ramach czołowego programu abonenckiego dla Xbox One? Cóż, gry dostępne w ramach Games with Gold na maj 2019 raczej takiego uczucia nie wzbudzą. Co to za tytuły?
marooners games with gold na maj 2019
5 Udostępnień

Games with Gold na maj 2019

Zazwyczaj gry rozdawane przez Microsoft w ramach programu subskrypcyjnego konsoli Xbox są równe lub lepsze tytułom dostępnym w analogicznej ofercie Sony (tak było chociażby ostatnio, gdy dobrze oceniony w naszej recenzji Technomancer, niezłe Outcast – Second Contact, Star Wars Battlefront II z Xbox 360 i strzelankowe Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2 walczyły ze znajdującymi się w PS Plus na kwiecień 2019 The Surge oraz Conan Exiles). Nie znamy wprawdzie jeszcze zestawu tytułów z przyszłomiesięcznego PS Plus, jednak jedno jest pewne – Games with Gold na maj 2019 nie zachwyca.

games with gold na maj 2019

Lista gier Games with Gold na maj 2019 prezentuje się następująco:

  • Marooners – zręcznościowa imprezówka, która na PC pojawiła się już w 2016 roku, a na konsole trafiła dwa lata później.
  • The Golf Club 2019 – gra sportowa dla fanów powracającego do formy Tigera Woodsa.
  • Earth Defense Force: Insect Armageddon (również na Xbox 360) – przeznaczona na wszystkie platformy kontynuacja strzelankowego exclusive’u Microsoftu jeszcze z X360. Rynku raczej nie podbiła.
  • Comic Jumper (również na Xbox 360) – komiksowa pod względem grafiki platformówka wydana jeszcze w 2010 roku.

Subskrypcje w kolejnej generacji?

Nie wiemy jeszcze, jak oferty subskrypcyjne wyglądać mogą w przypadku konsol kolejnej generacji. Spore zamieszanie może wprowadzić w tym segmencie Google Stadia i streaming gier. Doskonale wiemy, że Microsoft i Sony pracują nad wykorzystaniem tej technologii w przyciąganiu klientów do następców PlayStation 4 i Xbox One. Amerykańska firma rozwija Project xCloud, a z wszystkich informacji o PlayStation 5 dostępnych na obecną chwilę wynika, że Japończycy nie pozostają w tyle.

Możemy być więc prawie pewni, że oferty subskrypcyjne takie jak Games with Gold oraz PS Plus przejdą znaczącą metamorfozę. Może uda się dzięki temu uniknąć takich rozczarowań jak w przypadku Games with Gold na maj 2019?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments