GAMESCOM 2019: dodatek do Monster Hunter World na nowym trailerze

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 21.08.2019, 14:00 Aktualizacja: 21.08.2020, 14:07
Pierwszy i ostatni dodatek do Monster Hunter World przeniesie dzielnych łowców do pokrytej lodem krainy Hoarfrost Reach. Będąca jej postrachem lodowa smoczyca Velkhana to główny przeciwnik rozszerzenia. Zaprezentowana została na trailerze Iceborne z targów Gamescom 2019.
trailer monster hunter world iceborne z gamescom 2019
1 Udostępnień

Nowy trailer Iceborne na Gamescom 2019

Nowy trailer dodatku Iceborne, zapowiedzianego przez Capcom na wrzesień rozszerzenia do sprzedażowego hitu Monster Hunter World, zaprezentował lodową smoczycę Velkhanę. Potężna kreatura idealnie wpasuje się klimatem w skutą lodem krainę Hoarfrost Reach, do której przeniesie nas akcja dodatku. Na trailerze obserwujemy w jaki sposób lodowe kolumny tworzone oddechem przez Velkhanę mogą być użyte do pokonania jej.

Poza lodową smoczycą Velkhaną ujawnione zostały też dwa kolejne potwory, które pojawią się w Monster Hunter World: Iceborne. Fanom serii znany powinien być Brute Wyvern Brachydios, a niedługo powinniśmy dowiedzieć się więcej także o wodnym smoku Namielle.

Co przyniesie pierwszy i ostatni dodatek do Monster Hunter World?

Jak ogłosił w jednym z wywiadów Ryozo Tsujimoto, producent gry, Monster Hunter World: Iceborne będzie jedynym dodatkiem do gry. Aby cieszyć się z jego zawartości i poznać wszystkie uroki nowej lodowej krainy, osiągnąć będzie trzeba w podstawce co najmniej szesnasty poziom. Ułatwi to darmowy update, który wypuszczony zostanie dwa dni przed premierą Iceborne i da wszystkim graczom ekwipunek znacząco ułatwiający levelowanie.

Premiera Monster Hunter World: Iceborne przewidziana jest na 6 września. Dodatek sprzedawany będzie jako osobny produkt, ale ze względu na potrzebę posiadania podstawowej wersji dostępna będzie również edycja zawierająca oba tytuły. Zawartość gry (liczba questów oraz obszar nowej krainy) dorównywać ma tej z podstawki, zarówno pod względem jakościowym, jak i ilościowym.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments