Iceborne jedynym dodatkiem do Monster Hunter World

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.07.2019, 17:00 Aktualizacja: 5.07.2020, 15:55
Ze względu na olbrzymie ilości darmowego contentu oraz świetny poziom samej produkcji, gracze bardzo ufają twórcom Monster Hunter World. Iceborne, dodatek zapowiedziany w przypadku konsol na wrzesień, okaże się rozszerzeniem nie tylko pierwszym, ale i jedynym. Nikt nie powinien być jednak zawiedziony!
iceborne jedynym dodatkiem do monster hunter world
0 Udostępnień

Czego spodziewać się po Iceborne?

Co wiemy jak na razie o Iceborne, dodatku do Monster Hunter World zapowiedzianym w wersji konsolowej na 6 września 2019 roku (gracze PC poczekają nań do zimy)?

  • Mimo iż Iceborne jest grą sieciową, w której główny nacisk położono na gameplay, produkcja nie jest pozbawiona fabuły. Historia z dodatku rozgrywała się będzie po wydarzeniach z podstawowej wersji gry i przeniesie bohaterów Monster Hunter World do skutej lodem krainy Hoarfrost Reach.
  • Hoarfrost Reach będzie największym obszarem, który przyszło jak dotąd zwiedzać łowcom grubego zwierza. Liczba questów w nowej lokalizacji dorównać ma tej z całej podstawki.
  • Iceborne wniesie do Monster Hunter World nowy poziom trudności. Master Rank sprawi, że nowe oraz dotychczasowe potwory staną się jeszcze bardziej zajadłe.
  • Głównym przeciwnikiem w dodatku Iceborne będzie lodowa smoczyca Velkhana, a oprócz znanej i lubianej przez graczy Nargacugi powalczymy także z nowymi stworami: wywerną Banbaro oraz pokrytym śniegiem Beotodusem.
  • Każdy z czternastu typów broni otrzyma nowe combosy oraz możliwości modyfikacji. Oprócz tego Iceborn przyniesie szeroki wachlarz nowych elementów wyposażenia, a także dodatków kosmetycznych czy zdolności.

Iceborne będzie jedynym dodatkiem do Monster Hunter World

Pod względem komercyjnym dzieło Capcomu jest produktem kompletnym. Monster Hunter World osiągnął świetną sprzedaż (grubo ponad 12 mln egzemplarzy według ostatnich wyników sprzedażowych Capcomu), a sami gracze nie czują się przez japońską firmę „dojeni”. Na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy doczekaliśmy się mnóstwa świetnych update’ów, dwa razy mogliśmy wypróbować przez cały weekend trial Monster Hunter World za darmo, a sama gra starcza nawet na kilka miesięcy świetnej zabawy.

Z doskonałości produkcji doskonale zdają sobie sprawę twórcy. Dlatego też Iceborne będzie jedynym dodatkiem do Monster Hunter World. – Iceborne zasadniczo dopełnia Monster Hunter World, dlatego będzie pierwszym i jedynym dodatkiem – zadeklarował w wywiadzie dla Game Informera Ryozo Tsujimoto, producent gry. Przy okazji obiecał również, że po wydaniu dodatku produkcja cieszyła będzie się tak bogatym wsparciem jak wcześniej.

Źródło: Game Informer. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments