Get Packed

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
get packed google stadia exclusive

Get Packed

Zręcznościowe
Moonshine Studios
Listopad 2019
Coatsink Software

Za produkcję odpowiadać będzie Moonshine Studios, brytyjski deweloper niezależnych gier, który nie ma za sobą większych dokonań w świecie gamingu. Get Packed ma być jedną z pierwszych gier na wyłączność usługi Google Stadia, więc jej premiery spodziewać powinniśmy się dokładnie wtedy, gdy oddana zostanie nam do użytku platforma giganta z Mountain View. W czternastu krajach świata stanie się to w listopadzie, jednak Polacy będą musieli poczekać nieco dłużej.

Fabuła Get Packed nie jest skomplikowana i właściwie trudno ją w ogóle nazwać pełnoprawną narracją, ale też nie o nią w tym tytule chodzi. Jedna z pierwszych produkcji tworzonych na wyłączność dla Google Stadia będzie przede wszystkim grą imprezową, w założeniach przypominającą zapewne recenzowane przez nas Overcooked 2. Osią Get Packed jest wielka wyprowadzka mieszkańców spokojnego miasteczka Ditchlington. Niestety, w trakcie tego jakże istotnego zadania wszystko idzie nie tak, natomiast krótka podróż między salonem a samochodem staje się prawdziwą ścieżką zdrowia. Przeprowadzka wśród wybuchających samochodów, latających sztućców oraz bohaterowie obrzucający się wynoszonymi meblami - tyle powiedzieć możemy o fabule zapowiedzianej na listopad gry.

Przeprowadzka mieszkańców Ditchlington będzie najeżona pułapkami oraz zagrożeniami, które ogarniać będzie trzeba wśród salw śmiechu. Get Packed jako gra wybitnie rozrywkowa przeznaczona jest bowiem przede wszystkim do rozgrywki wieloosobowej, w optymalnej sytuacji na jednej kanapie i w trybie kooperacji. Jak wynika z zapowiedzi, do zadań gracza tak naprawdę należało będzie nie tyle bezproblemowe ogarnięcie wyprowadzki, co rozrzucanie i demolowanie domu na wszelkie możliwe sposoby. Rzucanie w przeciwników pudłami brzmi przy tym dość sztampowo, jeżeli pomyślimy o możliwości łańcuchowego odpalenia eksplozji fajerwerków.

Udany powrót Scotta Pilgrima. Znakomity wynik sprzedaży wersji na Switcha

Firma Limited Run Games podzieliła się pierwszymi informacjami na temat pudełkowego wydania Scott Pilgrim vs. The World: The Game. Gra w niecałe trzy godziny trafiła do ponad 25 tysięcy osób i to tylko na Switchu.

Xbox Series X|S. Lista gier na konsolową wyłączność

Gigant z Redmond przygotował listę gier, które w 2021 roku ukażą się tylko na Xboksie Series X|S lub komputerach osobistych. Na liście znalazły się głównie już wcześniej zapowiedziane produkcje różnego kalibru.

Problemy Hitmana 3 na PC. Poprzednie części nie dla wszystkich

Hitman 3 pojawi się jeszcze w tym miesiącu, ale osoby, które kupią grę na PC dostaną okrojoną wersję. Chyba, że zdecydują się dodatkowo zapłacić – wszystkiemu winna ma być czasowa wyłączność gry na Epic Games Storze.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments