Get Packed

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
get packed google stadia exclusive

Get Packed

Zręcznościowe
Moonshine Studios
Listopad 2019
Coatsink Software

Za produkcję odpowiadać będzie Moonshine Studios, brytyjski deweloper niezależnych gier, który nie ma za sobą większych dokonań w świecie gamingu. Get Packed ma być jedną z pierwszych gier na wyłączność usługi Google Stadia, więc jej premiery spodziewać powinniśmy się dokładnie wtedy, gdy oddana zostanie nam do użytku platforma giganta z Mountain View. W czternastu krajach świata stanie się to w listopadzie, jednak Polacy będą musieli poczekać nieco dłużej.

Fabuła Get Packed nie jest skomplikowana i właściwie trudno ją w ogóle nazwać pełnoprawną narracją, ale też nie o nią w tym tytule chodzi. Jedna z pierwszych produkcji tworzonych na wyłączność dla Google Stadia będzie przede wszystkim grą imprezową, w założeniach przypominającą zapewne recenzowane przez nas Overcooked 2. Osią Get Packed jest wielka wyprowadzka mieszkańców spokojnego miasteczka Ditchlington. Niestety, w trakcie tego jakże istotnego zadania wszystko idzie nie tak, natomiast krótka podróż między salonem a samochodem staje się prawdziwą ścieżką zdrowia. Przeprowadzka wśród wybuchających samochodów, latających sztućców oraz bohaterowie obrzucający się wynoszonymi meblami - tyle powiedzieć możemy o fabule zapowiedzianej na listopad gry.

Przeprowadzka mieszkańców Ditchlington będzie najeżona pułapkami oraz zagrożeniami, które ogarniać będzie trzeba wśród salw śmiechu. Get Packed jako gra wybitnie rozrywkowa przeznaczona jest bowiem przede wszystkim do rozgrywki wieloosobowej, w optymalnej sytuacji na jednej kanapie i w trybie kooperacji. Jak wynika z zapowiedzi, do zadań gracza tak naprawdę należało będzie nie tyle bezproblemowe ogarnięcie wyprowadzki, co rozrzucanie i demolowanie domu na wszelkie możliwe sposoby. Rzucanie w przeciwników pudłami brzmi przy tym dość sztampowo, jeżeli pomyślimy o możliwości łańcuchowego odpalenia eksplozji fajerwerków.

Apex Legends. Opóźnienie na Switcha i oficjalna data premiery na Steamie

Electronic Arts ponownie umieszcza swoje flagowe tytuły w ofercie Steama i w końcu wiemy, kiedy dokładnie na platformie Valve pojawi się Apex Legends. Niestety, fani Switcha będą musieli poczekać dłużej na debiut gry na konsoli Nintendo.

Sony i Microsoft angażują raperów do promocji PS5 oraz Xbox Series X

Microsoft i Sony przygotowują się do nadchodzącej premiery konsol nowej generacji. W sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej materiałów promujących PS5 i Xbox Series X, przy przygotowaniu których zaangażowano celebrytów i influencerów.

Halloweenowe wydarzenia w Animal Crossing, Rocket League czy World of Tanks

Halloween już niebawem. W tym roku świętowanie odbędzie się nie tylko na ulicach, przemierzanych przez dzieci z koszykami pełnych słodkości. Okazjonalnych akcentów święta grozy nie zabraknie również w wielu grach.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments