Ghostrunner doczeka się zimowego DLC. Gra otrzyma wyższy poziom trudności

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 17.12.2020, 12:58 Aktualizacja: 17.12.2021, 12:58
Deweloperzy z One More Level zapowiedzieli, że ich debiutancka, cyberpunkowa produkcja doczeka się zimowego rozszerzenia. "Winter Pack" to płatne DLC, w którym gracze otrzymają nową broń oraz rękawiczki. A to nie wszystko – w Ghostrunnerze pojawił się już również nowy, wyższy poziom trudności. Odblokuje się on jednak dopiero po ukończeniu gry i dedykowany jest osobom szukającym większych wyzwań.
0 Udostępnień

„[…] będziemy rozwijać Ghostrunnera przez rok od premiery”

Złośliwi powiedzieliby pewnie, że Ghostrunner to cyberpunk z Polski, który faktycznie się udał, jednak pamiętajmy, iż produkcja CD Projekt Red zwróciła się jeszcze przed premierą. Gra One More Level nie była gorsza i już po dwóch dniach od premiery Piotr Żygadło, prezes firmy All in! Games, która wydawała Ghostrunnera, pochwalił się, że tytuł już na siebie zarabia.

Gra zebrała również bardziej niż przyzwoite oceny (u nas produkcja dostała uczciwe 7/10), a zgodnie z zapowiedziami, deweloperzy będą rozwijać Ghotsrunnera przez rok od premiery, o czym wspomina wspomniany już prezes Żygadło w informacji prasowej:

Te aktualizacje rozpoczynają ten proces i liczymy na to, że dzięki nim gracze będą mogli odkrywać grę na nowo. Zdajemy sobie sprawę, że nasz tytuł należy do tych trudniejszych i trzeba wykazać się wysokim poziomem zaawansowania, by się w nim odnaleźć. Widzimy też jednak, że wiele osób zdołało dosyć szybko grę opanować. Dla nich developerzy z One More Level przygotowali dodatkowy poziom trudności, Hardcore Mode.

Tryb Hardcore i zimowe DLC już dostępne

Wspomniany tryb Hardcore pojawił się w Ghostrunnerze jako darmowa aktualizacja 15 grudnia bieżącego roku na komputerach osobistych, a od dziś dostępny jest również na konsolach (PS4, Xbox One). Warto pamiętać, że ten wyższy poziom trudności zostanie odblokowany dopiero po ukończeniu gry.

Zimowe DLC natomiast, w skład którego wejdzie nowa broń (katana Cold Snap) oraz rękawiczki Cold Blood, można już kupić przy korzystaniu z wersji na komputery osobiste oraz konsole w cenie 2 dolarów. Posiadacze gry na Switcha będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wspomniane rozszerzenie oraz tryb Hardcore zostanie dodane do eShopu dopiero 14 stycznia 2021 roku.

Następnym, dużym krokiem One More Level jest przygotowanie wersji Ghostrunnera mającej wykorzystać pełną moc konsol nowej generacji – ma to nastąpić w 2021 roku.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments