God of War jednak bez DLC, ale za to z bonusami

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 16.04.2019, 9:30 Aktualizacja: 16.04.2019, 9:30
Mieliśmy nadzieję, że God of War doczeka się DLC, jednak Cory Barlog, reżyser tytułu uciął wszelkie spekulacje na ten temat. Dostaniemy za to bonusy związane z tytułem, który został grą roku BAFTA 2019.
god of war gra roku gdc
1 Udostępnień

God of War nie otrzyma dodatku, ale…

Dodatkowo, jak wiemy z najnowszych doniesień, powstaje już nowy God of War – co prawda zostało to powiedziane mimochodem przy przecieku związanym z powstawaniem nowego Horizon Zero Dawn, ale nie zmienia to faktu, że to świetna wiadomość. Skupiając się jednak na grze, która wygrała w aż pięciu kategoriach BAFTA 2019: Cory Barlog, reżyser God of War ponownie i oficjalnie podkreślił, że God of War (tu znajdziecie naszą recenzję tytułu) nie otrzyma żadnych DLC. A dokładnie ujął to tak:

“Nie chciałbym, żeby ktoś to źle zrozumiał. Nie ma DLC, które zmierzałyby do God of War. Przepraszam.”

Na pocieszenie zostaje fakt, że zapowiedział także ujawnienie “pewnych wieści” związanych z marką GoW. Do tej pory Sony opublikowało gratisowy, dynamiczny motyw z God of War, a za dwa dni (17 kwietnia) ma wydać zestaw awatarów dla fanów Kratosa i Atreusa. Nie trzeba posiadać gry, by bez opłat pobrać te atrakcje PS4 – to niespodzianka z okazji pierwszej rocznicy wydania tytułu. Naszym zdaniem fani z pewnością docenią takie podejście.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments