Powstaje Horizon Zero Dawn 2. Informację ujawniła Janina Gavankar

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 12.04.2019, 15:59 Aktualizacja: 12.04.2020, 15:10
Janina Gavankar to aktorka głosowa, która zagrała m.in. w Star Wars: Battlefront II jako główna bohaterka, Iden Versio. Miała też okazję zagrać jako Tatai w dodatku do Horizon: Zero Dawn i wszystko wskazuje na to, że być może za jakiś czas usłyszymy ją ponownie w tej serii.
Jakie są najgorętsze premiery gier w sierpniu 2020?
13 Udostępnień

Powstanie Horizon Zero Dawn 2 i nowy God of War!

Gavankar ostatnio wygadała się na temat nowego Horizon Zero Dawn, odpowiadając na pytanie fanki podczas Star Wars Celebration dokładnie w taki sposób: „To niesamowite, poczekaj aż zobaczysz kontynuację. Umrzesz – znam kilka sekretów! Umrzesz!”

Guerrilla Games raczej inaczej chciało ogłosić powstanie Horizon Zero Dawn 2, więc (ktoś – prawdopodobnie właśnie producent) zadbał o szybkie ściągnięcie materiału z wypowiedzią aktorki z Twitcha. Jednak mleko już się wylało, a druga część Horizona chyba nie jest wielkim zaskoczeniem.

To nie koniec zaskoczeń, bo całą sytuacją jednym zdaniem podsumował Jason Schreier, dziennikarz Kotaku: „Nie chcę, by to był dla Was za duży szok, ale nowy God of War także powstaje.”

trailer god of war

Zarówno Horizon Zero Dawn, jak i God of War (tu znajdziecie naszą recenzę) spotkały się z niezwykle dobrym przyjęciem i recenzjami. W końcu God of War wygrał nawet tegoroczną edycję BAFTA w pięciu kategoriach, a Horizon Zero Dawn ma stać się nawet planszówką. Dlatego z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje w sprawie kontynuacji produkcji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments