Godfall: pierwsza gra na PlayStation 5 ogłoszona!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.12.2019, 15:00 Aktualizacja: 23.07.2021, 12:52
W trakcie gali The Game Awards 2019 największym zainteresowaniem mediów i samych graczy cieszyło się oczywiście ogłoszenie Xbox Series X, ale również oddani fani Sony doczekali się dużego newsa. Poznaliśmy bowiem pierwszą grę na PlayStation 5. Będzie nią hack'n'slash Godfall od Gearbox Software.
godfall pierwsza gra na ps5
24 Udostępnień

Pierwszą grą na PS5 będzie Godfall

Mimo iż od rana cały internet huczy od komentarzy na temat zaprezentowanego wyglądu Xbox Series X, w trakcie gali przyznawania tytułu gry roku nie mogło zabraknąć informacji na temat PlayStation 5. Ostatnie w tym roku State of Play nie przyniosło szczególnie ciekawych zapowiedzi, ale producenci gier na konsole Sony przebąkiwali o istotnych ogłoszeniach na gali The Game Awards 2019. Nie były to czcze plotki – zaprezentowana została właśnie pierwsza oficjalna gra na PS5. Będzie nią Godfall.

Za produkcję pierwszej gry na PlayStation 5 odpowiada Gearbox Software oraz Counterplay Games. Twórcy Borderlands 3 skorzystają z pewnością z doświadczenia nabytego podczas prac nad swoją czołową serią bepretensjonalnych looter-shooterów. Godfall na PS5 ma być bowiem slasherem skupionym na gromadzeniu łupów, które wciąż i wciąż zasypywały będą graczy.

Kiedy premiera Godfall, pierwszej gry na PlayStation 5?

Premiera Godfall zbiegnie się najprawdopodobniej z premierą PlayStation 5. Niestety, prezentacja nie powiedziała wiele więcej ponad to, że gra umiejscowiona będzie w całkowicie nowym uniwersum i dopuszczała grę solo, w parach oraz na trzech graczy.

Oprócz PlayStation 5 produkcja ukaże się także na PC, a nabyć będziemy mogli ją w Epic Games Store. Czy na wyłączność? Tak było ze wspomnianym już Borderlands 3, więc fani oddani Steamowi muszą się liczyć z taką możliwością.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments