Gra Stranger Things 3 również w sprzedaży!

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 5.07.2019, 18:00 Aktualizacja: 5.07.2020, 22:20
Trzeci sezon popularnego serialu Netfliksa przyciągnął mnóstwo uwagi, więc twórcy starają się wykorzystać swoje pięć minut na miliony różnych sposobów. Jednym z nich jest gra Stranger Things 3, w której pokierujemy nawet dwunastoma postaciami z serialu. To świetna propozycja dla fanów oldschoolu!
gra stranger things 3
3 Udostępnień

Dzięki grze Stranger Things 3 staniemy się fanami retro?

Ilekroć podejmuje się temat jednej z najpopularniejszych produkcji Netfliksa, od razu wyskakuje kwestia olbrzymiego popytu na nostalgię. Idzie za nią również podaż, i to nie tylko w świecie seriali. Cotygodniowe premiery kolejnych oldschoolowych produkcji w stylu gier sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu lat pokazują, iż fani rozgrywki w klimatach z lat 80. nie mają co narzekać.

Wygląd podobny do dziesiątek innych staroszkolnych tytułów przyjmuje gra Stranger Things 3, która towarzyszy trzeciemu sezonowi popularnego serialu. Jest ona szesnastobitowym beat’em upem czy też brawlerem – rodzajem oldschoolowej gry, w której kierowana przez gracza postać walczy wręcz z nieprawdopodobnymi ilościami wrogów na dwuwymiarowych planszach.

Na czym polega rozgrywka w Stranger Things 3: The Game?

Kierując dwunastoma postaciami (niektóre z nich należało będzie odblokować), z których każda używa unikatowego zestawu umiejętności i zdolności, w grze Stranger Things 3 eksplorujemy miasteczko Hawkins. Do naszych zadań należy rozwiązywanie zagadek oraz walka z paranormalnymi zagrożeniami. Istnieje możliwość zagrania we dwójkę w trybie lokalnej kooperacji.

Gra Stranger Things 3 ukaże się nie tylko w prezentowanej na trailerze wersji na Nintendo Switch, ale także na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Jeżeli chcielibyście zagrać w coś równie oldschoolowego i także związanego z serialem, koniecznie obczajcie również minigierkę Stranger Things 3 Polaroida!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments