Grand Prix wjeżdża do Crash Team Racing Nitro-Fueled!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 2.07.2019, 11:00 Aktualizacja: 2.07.2020, 9:08
Crash Team Racing Nitro-Fueled spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony graczy i krytyki (średnia ocen na Metacritic przebijająca 80%!). Twórcy gry wciąż będą karmili fanów świeżym contentem, a pierwszą okazją będzie start Grand Prix Nitro Tour. Gotowi na darmowy dodatek?
Grand Prix wjezdza do Crash Team Racing Nitro-Fueled
0 Udostępnień

Wyścigi wciąż napędzane przez nitro!

Już przed miesiącem ogłaszaliśmy, iż Crash Team nie zwalnia tempa i jeszcze długi czas cieszył będzie nas nową zawartością. Zapowiadany na lipiec dodatek ściągnąć będzie można za darmo, znacząco zwiększając możliwości i tak fajnej wyścigówki. Produkcja studia Beenox, w Polsce dystrybuowana przez Cenegę, ukazała się wprawdzie niecałe dwa tygodnie temu i nikogo jeszcze nie znudziła, ale…

Pierwszy sezon Grand Prix w Crash Team Racing Nitro-Fueled dostępny będzie do pobrania za darmo już 3 lipca o godz. 14:00. W jego ramach dostępnych będzie kilka ciekawych nowinek, które zainteresować mogą dziesiątki fanów przebojowej gry. Co przyniesie pierwszy darmowy dodatek do Crasha?

Co przyniesie Grand Prix Nitro Tour?

Wraz z pierwszym sezonem Grand Prix, Nitro Tour, konsolowi fani Crash Team Racing Nitro-Fueled otrzymają:

  • Twilight Tour – nowy tor inspirowany Bliskim Wschodem, który zachwycić ma graczy zmieniającą się porą dnia.
  • Możliwość rywalizowania w wyzwaniach Grand Prix oraz podsycania swojego wskaźnika Nitro (XP) punktami Nitro, by zdobywać nagrody.
  • Wśród prezentów znajdą się np. nowy bohater (Tawna), skórki dla postaci, gokarty i elementy personalizacji. Wzbogacony zostanie o nie również wbudowany w grę pit stop.
  • Gracze będą mogli użyć gromadzonych w trakcie gry monet Wumpa do odblokowania dodatkowej zawartości, wśród której znajdzie się chociażby Nitro Squad, znany w oryginalnym CTR pod nazwą Trophy Girls.

Źródło: Activision. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments