Grand Prix Steam 2019 – wielka wyprzedaż zgrywalizowana!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 26.06.2019, 14:34 Aktualizacja: 26.06.2020, 14:34
Lubicie wielkie wyprzedaże? Letnia promocja na Steamie wykorzystuje mechanizmy grywalizacji, aby maksymalnie zwiększyć zaangażowanie graczy zainteresowanych ofertą. Tradycyjne zniżki w ramach Grand Prix Steam 2019 sięgają nawet 75%, ale wiele z okazji to niespodzianki lub losowanki!
grand prix steam 2019
13 Udostępnień

Zgrywalizowana wyprzedaż dla fanów gier

Choć w praktyce może się to okazać nudne lub zbyt czasochłonne, letnia wyprzedaż na największej cyfrowej platformie z grami wydaje się na pierwszy rzut oka naprawdę ciekawa. Grand Prix Steam 2019 chce porwać swoich użytkowników mocą grywalizacji.

Witajcie na letnim wydarzeniu, do którego trenowaliście – Grand Prix Steam 2019! Zbierzcie swoich znajomych, by wykonać zadania, zdobyć nagrody dla siebie i ścigać się do mety każdego dnia letniej wyprzedaży. Zapnijcie pasy – lato oficjalnie nadeszło – zachęca nas oficjalny opis promocji. Na czym ona polega?

Grand Prix Steam 2019, czyli letnia wyprzedaż Steama, daje użytkownikom najróżniejszego rodzaju questy. Należy do nich chociażby zwyczajne dodanie gry na wishlistę czy zagranie w tytuły o określonej charakterystyce. W zamian za ich wykonywanie uzyskać możemy wymienne na gry żetony lub wylosować atrakcyjne nagrody. Pełny opis promocji znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

Zniżki na jakie gry ze Steama warto wziąć pod uwagę?

Grand Prix Steam 2019 to także standardowe przeceny. Warto zwrócić uwagę chociażby na następujące tytuły:

Poza tymi hitami przeceny sięgające nawet 75% objęły mnóstwo gier, więc warto po prostu przejrzeć katalog po ulubionych gatunkach czy podpowiedziach Steama związanych z kategoriami (choćby takimi jak głośny ostatnio na Steam tag LGBTQ+).

Promocja trwa od 25 czerwca do 7 lipca włącznie.

Źródło: Steam. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments