GTA 6: wszystkie plotki o grze Rockstara na koniec 2019 roku!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 23.12.2019, 13:00 Aktualizacja: 23.12.2019, 14:24
Które plotki na temat GTA 6 okazały się najciekawsze w 2019 roku? Zebraliśmy dla was najbardziej frapujące doniesienia i przecieki, o których informowaliśmy w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Premiera hitu Rockstar Games nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale prace nad nowym Grand Theft Auto już trwają!
gta 6 plotki 2019
21 Udostępnień

Wiemy tylko tyle, że GTA 6 powstaje…

Po świetnie zakończonym roku 2018 i olbrzymim sukcesie gry Read Dead Redemption 2 Rockstar Games zadowolić musiał się nieco spokojniejszym i mniej udanym rokiem: wersja online przeboju umiejscowionego na Dzikim Zachodzie nie okazała się takim sukcesem jak GTA 5 Online, a Red Dead Redemption 2 na PC zadebiutowało z niemałymi problemami. Mijający rok był jednak przede wszystkim kolejnym rokiem, w którym nie usłyszeliśmy jednoznacznych deklaracji co do daty premiery GTA 6.

Nie oznacza to jednak, że Rockstar Games porzucił serię. Znane z lapidarności i tajemniczości studio nie ujawnia żadnych szczegółów, ale ciekawskim graczom udało się ustalić, że GTA 6 powstaje. Świadczy o tym wpis w CV jednego z byłych pracowników firmy, który projektował modele koncepcyjne dla GTA 5 oraz nadchodzącej kolejnej części. Co więcej, jego doświadczenie z pracą w R* datuje się na lata 2017-2018, więc jest bardzo możliwe, iż zapowiedź daty premiery GTA 6 poznamy prędzej niż później.

Wszystkie plotki o GTA 6 w 2019 roku

Jakie ciekawostki na temat potencjalnej premiery GTA 6 oraz innych elementów gry poznaliśmy w 2019 roku? Plotki prezentują się następująco:

  • Jak bywało już wcześniej, mapa GTA 6 ma zawierać trzy miasta: Vice City, Liberty City oraz Los Santos.
  • Według niektórych plotek fabuła GTA 6 ma przypominać Narcos i w części gry przenieść nas do Brazylii lub Kolumbii. Czy naprawdę wcielimy się w grze w barona narkotykowego? Inne przecieki dotyczące tego elementu gry sugerują, że z racji na południowoamerykańskie klimaty duża część dialogów ma być przeprowadzana w języku hiszpańskim.
  • Inne, sprzeczne z poprzednimi plotki sugerują akcję rozgrywającą się w znacznie poszerzonym Liberty City. Olbrzymią nowością i ciekawostką miałby być w nich system budowania imperium narkotykowego, który upodabniałby w tej materii produkcję Rockstar Games do symulatora.
  • Mechanika jazdy samochodem wzorowana ma być na jeździe konnej chwalonej w naszej recenzji Red Dead Redemption 2.

To wszystkie sensowniejsze plotki o GTA 6, jakie wypłynęły w tym roku. Potwierdzenie się których przecieków, oprócz samego powstawania gry, przyjęlibyście z największym entuzjazmem?

Źródło: GameRant. Grafika: Rockstar Games.

Zobacz także:

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Aleksandra NowickaRecent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aleksandra Nowicka
Użytkownik
Aleksandra Nowicka

Jaram się