Gylt

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
gylt google stadia exclusive

Gylt

HorrorPrzygodoweSkradanki
Tequila Works
19 listopada 2019
Tequila Works

Za powstanie produkcji odpowiadać będzie studio Tequila Works, stojące za udaną platformówką Deadlight oraz całkiem ciekawą przygodówką Rime. Gylt ma być pierwszą grą na wyłączność usługi Google Stadia, więc jej premiery spodziewać powinniśmy się dokładnie wtedy, gdy oddana zostanie nam do użytku platforma giganta z Mountain View. Tytuł stanowić ma połączenie przygodówki, survival horroru oraz skradanki.

W tworzonej na wyłączność dla Google Stadia grze Gylt przyjdzie nam wcielić się w Sally, uczennicę poszukującą zaginionej kuzynki Emily w opanowanym przez potwory mieście. Mroczny świat produkcji skontrastowany jest z kreskówkową oprawą graficzną, jednak użycie takiej techniki nie rozmywa przerażającej atmosfery, lecz ją potęguje. Doskonale widoczne jest to na pierwszym trailerze Gylt w scenie z pokojem wypełnionym niepokojącymi rysunkami.

Choć nie znamy jeszcze szczegółów mechanicznych gry Gylt, z zapowiedzi oraz trailera wypuszczonego z okazji prezentacji Google Stadia wynika, iż będzie to survivalowy horror, w którym główny nacisk położony zostanie na przekradanie się pomiędzy hordami potworów. O ile skradanie nie wydaje się specjalnie skomplikowane, o wiele bardziej tajemniczą zapowiedź stanowią słowa o "radzeniu sobie z konsekwencjami własnych czynów". Czyżby do skradankowo-survivalowej rozgrywki dojść miała rozbudowana warstwa narracyjna, znana choćby z gier z serii Life is Strange?

The Last of Us 2. Premiera opóźniona przez koronawirus!

Przybliżamy najważniejsze informacje na temat powoli zbliżające się premiery The Last of Us 2. Zgodnie z przewidywaniami gra ukaże się na rynku pod koniec maja.

Resident Evil 3 Remake. Oceny w dniu premiery solidne!

Po ponad dwudziestu latach RE 3 powraca w odświeżonej wersji na PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. Co warto wiedzieć o premierze Resident Evil 3 Remake?

Quebonafide: płakałem po przejściu The Last of Us

Emocjonalne reakcje na finał The Last of Us są usprawiedliwione. Do osób, które nie pozostały obojętne na fabułę gry, należy raper Quebonafide.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o