Hitman 3 potwierdzony w dokumencie o serii

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 30.07.2019, 14:00 Aktualizacja: 30.07.2020, 13:19
Jeżeli lubicie inspirujące dokumenty o powstawaniu gier, trudno znaleźć będzie wam coś lepszego niż materiał The Fall & Rise of Hitman. W pierwszej z czterech części twórcy filmu podjęli tematu rozpadu związku IO Interactive oraz Square Enix. Potwierdzono również prace nad grą Hitman 3!
lokacje w hitman 2 isle of sgail
7 Udostępnień

The Fall & Rise of Hitman – dokument o historii serii

Odnosimy ostatnio wrażenie, że sporo naszych znajomych posiadających konta HBO GO czy Netflix z seriali przerzuciło się na dokumenty. Jeżeli chodzi o gry, to wiele produkcji dokumentalnych znajduje się w serwisie YouTube. Pisaliśmy jakiś czas temu o Raising Kratos opowiadającym o powstaniu God of War, a teraz warto przyjrzeć się The Fall & Rise of Hitman.

W pierwszym z czterech filmów o serii Hitman autorzy przyglądają się rozejściu dróg IO Interactive oraz Square Enix. Film podejmuje również temat tego, co studio musiało zrobić, aby przetrwać trudny okres i doprowadzić do ożywienia cyklu. O tym, że im się to udało, najlepiej świadczy nasza recenzja najnowszego Hitmana 2.

Strzały Hitmana 3 słychać około 35 minuty

Po rozpadzie związku IO Interactive oraz Square Enix nie tylko udało się stworzyć świetnego Hitmana 2, ale również rozpocząć prace nad częścią trzecią. Producent Hakan Abrak potwierdził ją około 35 minuty powyższego dokumentu. Zobaczymy w niej nie tylko lokacje z Hitmana 2, ale również starsze miejscówki takie jak Paryż!

Z wypowiedzi Abraka wynika również, że twórcy skupiają się na innej produkcji. Będzie ona prawdopodobnie początkiem kolejnej franczyzy, choć prace mają być jeszcze na tyle wczesnym etapie, że nie ma sensu mówić więcej.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments