Jak zobaczyć ukryte trofea w PS4? Nie wszyscy to wiedzą

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 12.07.2019, 10:00 Aktualizacja: 12.07.2020, 9:42
Jeżeli nie wiecie jeszcze, jak sprawdzić ukryte trofea w PS4, nie jesteście samotni. Informacja o prostej funkcji, którą przyniósł przed trzema laty jeden z update'ów, nie była tak powszechna jak mogłoby się wydawać. Zaskoczeni użytkownicy Reddita masowo dziękują człowiekowi, który wyprowadził ją na światło dzienne.
jak zobaczyc ukryte trofea w ps4
10 Udostępnień

Jak zobaczyć ukryte trofea w PS4?

Jeden z tysięcy codziennych postów na Reddicie przykuł szczególną uwagę posiadaczy konsoli PlayStation 4. Po dniu od napisania zyskał ponad 27 tysięcy łapek w górę. Tymczasem nie wyjawia on wiedzy tajemnej, nie pozwala zarobić szybkich pieniędzy ani nawet nie przynosi nic nowego. Niejaki RockyBalbubba odkrył po prostu, jak zobaczyć ukryte trofea w PS4.

Okazało się, że nie on jedyny zaskoczony był tą informacją. Gracze dzielą się pod postem dziesiątkami historii o tym, jak podobnych informacji szukali w internecie. Tymczasem wystarczy wybrać ukryte trofeum i nacisnąć kwadracik…

Funkcje PS4, których jeszcze nie znamy

Okazuje się, że proste funkcje PlayStation 4, dodawane wraz z kolejnymi update’ami oprogramowania, odpowiadają nie tylko na pytanie jak zobaczyć ukryte trofea w PS4. O czym jeszcze poinformowali w wątku zaskoczeni posiadacze konsoli Sony?

  • Po zobaczeniu ukrytego trofeum w PS4 wybrać można opcję wyszukania w internecie przewodników jak go zdobyć.
  • W trakcie ładowania kontroler pulsuje tym słabiej, im lepiej jest naładowany.
  • Podwójne wciśnięcie przycisku PS pozwala przeskakiwać między dwoma ostatnimi ekranami, na których byliśmy. Wskazówka użyteczna szczególnie w trakcie jednoczesnego grania i pisania wiadomości na konsoli.

A wy znacie jakieś funkcje PS4, bez których nie możecie się teraz obejść, a wcześniej nie wiedzieliście o ich istnieniu?

Źródło: Game Rant. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments