John Deere Cotton. DLC Farming Simulator 19 jeszcze w lipcu

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 12.07.2019, 13:00 Aktualizacja: 12.07.2020, 11:44
Dodatek John Deere Cotton to kolejny powód, aby pomyśleć o wakacyjnych żniwach przynajmniej na konsoli. Hit, który rozszedł się w ponad dwóch milionach egzemplarzy, nie przestaje cieszyć graczy. Czy jacyś nowi zachęceni zostaną do Farming Simulator 19 dzięki dodatkowi, który pozwoli zbierać bawełnę?
john deere cotton dodatek do farming simulator 19
0 Udostępnień

John Deere Cotton rozwinie plantację bawełny

Jeżeli brakowało wam na farmie nutki egzotyzmu, a ścinanie kolejnych łanów pszenicy nie niesie ze sobą tego samego dreszczyku emocji co kiedyś, z radością powitacie najnowszy dodatek do Farming Simulator 19. DLC John Deere Cotton przyniesie oczywiście świetną machinę do zbierania bawełny od uznanego producenta sprzętu rolniczego, ale będzie tego nieco więcej. Samo działanie John Deere CP690 Cotton Picker obejrzeć możecie w zapowiedzi.

Oprócz nowego John Deere’a w bawełnianym dodatku do Farming Simulator 19 znajdzie się również sześć urządzeń specjalistycznych do nowego pojazdu. Reprezentowały będą one marki McCormack Industries i Lizard.

Farming Simulator 19 ze świetnymi wynikami sprzedaży

Jak donosiły ostatnie wyniki finansowe światowego wydawcy gry, Focus Home Interactive, Farming Simulator 19 sprzedał się w dwóch milionach egzemplarzy. Za doskonały wynik odpowiada nie tylko poziom samej gry oraz jej naturalny urok. Swoje zrobiła również promocja na billboardach, a także świetne trailery w stylu Red Farm Redemption czy Farm & Furious. Dzięki nim sprzedaż Farming Simulator 19 sięgnęła miliona kopii już niecałe trzy tygodnie po premierze.

john deere cotton dodatek do farming simulator 19

Gdzie kupić najnowszy dodatek do Farming Simulator 19? Gracze posiadający przepustkę sezonową na PlayStation 4 czy Xbox One będą mogli go pobrać już 23 lipca. Dla nowych graczy, chcących nabyć rozszerzenie John Deere Cotton DLC, przygotowano cyfrowy bundle, w którego skład wchodzą również bonusy z Farming Simulator 19 Premium Edition.

Źródło: CDP. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments