Farming Simulator 19 sprzedany w dwóch milionach sztuk!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 1.07.2019, 16:00 Aktualizacja: 1.07.2020, 14:54
Farming Simulator 19 sprzedany w dwóch milionach egzemplarzy nie powinien być zaskoczeniem dla wszystkich, którzy obserwowali tę grę od momentu jej powstania. Wydawca wybulił sporo pieniędzy na reklamę, więc kolejna odsłona popularnej serii symulatorów musiała zażreć!
sprzedaż farming simulator
31 Udostępnień

Rozgrywka na miarę XXI wieku

Jeżeli spodziewaliście się, że wraz z rozwojem branży gier i coraz większymi dochodami deweloperów rósł będzie współczynnik długich oraz rozbudowanych produkcji, już kilka lat temu musieliście pogodzić się z rozwianiem tych mrzonek. Lista najdziwniejszych symulatorów rośnie z tygodnia na tydzień, a Farming Simulator jest w porównaniu do nich całkiem zwyczajną i normalną gierką.

trailer farming simulator 19

Tegoroczna odsłona gry okazała się niesamowitym sukcesem. Promocja na billboardach w wielkich miastach oraz świetne trailery w stylu Red Farm Redemption czy Farm & Furious sprawiły, że sprzedaż Farming Simulator 19 sięgnęła miliona kopii już niecałe trzy tygodnie po premierze. Teraz entuzjaści rozgrywki w stylu farming and chill doprowadzili do osiągnięcia kolejnego kamienia milowego!

Sprzedaż Farming Simulator sięgnęła dwóch milionów

Focus Home Interactive w opublikowanych wynikach finansowych za poprzedni rok fiskalny (trwający do pierwszego kwartału 2019 włącznie) ogłosił, że sprzedaż Farming Simulator sięgnęła dwóch milionów kopii. Z danych podanych przez producenta wynika, że ubiegły rok był dlań niezwykle udany – założenia finansowe zostały przebite o ponad 20%. Obok rolniczego symulatora sporym powodzeniem cieszyły się takie produkcje jak udany (choć z minusami!) Vampyr z milionem sprzedanych jednostek czy Insurgency: Sandstorm z pół miliona pobrań za pośrednictwem Steama.

A wy dołożyliście do tego cegiełkę, wydając pieniądze z dopłat na Farming Simulator 19?

Źródło: Gaming Bolt. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments