Kevin sam w domu nagrywany raz jeszcze dla Disney+

Michał Małysa Seriale Publikacja: 7.08.2019, 10:45 Aktualizacja: 7.08.2020, 10:46
Kevin sam w domu, Noc w muzeum, Fałszywa dwunastka oraz Dziennik cwaniaczka - to lista filmów, które doczekają się nowej wersji z okazji startu streamingowej platformy Disney+. Oferta i ceny ujawnione na konferencji prasowej dotyczą niestety tylko Stanów Zjednoczonych.
kevin sam w domu
6 Udostępnień

Kevin sam w domu nagrywany po raz kolejny!

Zbliża się start platformy streamingowej Disney+, która dołączy do coraz bardziej imponującej listy serwisów z wideo na żądanie (to nie tylko popularne w Polsce HBO GO i Netflix, ale również Amazon Prime Video produkujące w Nowej Zelandii serial Władca Pierścieni oraz Hulu z sierpniową serialową wersją Czterech wesel i pogrzebu). Na konferencji prasowej Disneya wiele szczegółów na temat oferty platformy wyjawił Bob Iger, szef firmy.

Póki co oferta Disney+ kierowana będzie wyłącznie do widzów w Stanach Zjednoczonych, ale i w Polsce konferencja Disneya odbije się sporym echem. Wszystko to ze względu na fakt, że ogłoszono na niej rebooty kilku nieśmiertelnych przebojów filmowych. Wśród nich znajdzie się przede wszystkim Kevin sam w domu, który każdego roku przy wigilijnym stole gromadzi przed telewizorami z włączonym Polsatem miliony Polaków. Oprócz nowej wersji Kevina samego w domu rebootów doczekają się: Noc w muzeum, Fałszywa dwunastka oraz Dziennik cwaniaczka.

Co przyniesie oferta Disney+ w Stanach Zjednoczonych?

Platforma streamingowa Disney+, która ruszy w Stanach Zjednoczonych 12 listopada, zawierała będzie w swojej ofercie produkcje Disneya oraz nabytej przez firmę wytwórni 21 Century Fox, w tym seriale z najpopularniejszego obecnie uniwersum superbohaterskiego. Z tego też powodu Marvel w Netflix poszedł już w odstawkę.

Jakie ceny za Disney+ obowiązywały będą w Stanach? Firma planuje dwa pakiety cenowe:

  • podstawowy za 7 dolarów miesięcznie,
  • pakiet Disney+, ESPN+ oraz Hulu z reklamami za 13 dolarów miesięcznie.

disney plus

Niestety, nie wiemy jeszcze kiedy i czy w ogóle Disney+ dostępne będzie w Polsce. Możemy jednak na to liczyć, zważywszy na fakt, że oficjalna strona internetowa platformy została już przetłumaczona na język polski.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments