Life is Strange 2 Epizod 4 z malutkim teaserem

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.08.2019, 14:00 Aktualizacja: 13.08.2020, 12:00
Wiara graczy w kolejną odsłonę epizodycznej produkcji Dontnod Entertainment maleje z każdym odcinkiem. Czy Life is Strange 2 Epizod 4, który powoli zaczyna być reklamowany przez twórców, zmieni tę tendencję? Z naszych recenzji wynika, że musieliby przede wszystkim podnieść tempo.
life is strange 2 epizod 4
3 Udostępnień

Teaser 4 epizodu Life is Strange 2

Na Twitterze Dontnod Entertainment, twórców hitowej serii epizodycznych przygodówek Life is Strange, pojawił się teaser kolejnego odcinka opowieści o naprawdę dziwnym (i wzruszającym) życiu.

O ile do publikacji pełnego trailera epizodu 4 Life is Strange 2 pozostał niecały tydzień, a sam odcinek ukaże się w czwartek 22 sierpnia, po raz kolejny zwrócić należy uwagę na olbrzymią przepaść czasową pomiędzy poszczególnymi epizodami. Na odcinek czwarty czekamy od maja, a zakończenie Life is Strange 2 poznamy dopiero w grudniu. Mocno wpływa to na ocenę produkcji w oczach graczy i recenzentów.

Krótkie podsumowanie dotychczasowych odcinków

Każdy z dotychczasowych odcinków Life is Strange 2 recenzowany był przez Zagrano. Łatwo możemy prześledzić na tym przykładzie, jak zmieniało się podejście Eweliny do kolejnych odcinków.

  • W recenzji Life is Strange 2 Epizod 1: Roads zwracała uwagę przede wszystkim na emocjonalną narrację. Była ona wolna, szczególnie w porównaniu do pierwszej części, ale świetnie zgrywało się to z melancholią i tragicznością historii. Stąd ocena 8/10.
  • W recenzji Life is Strange 2 Epizod 2: Rules czuć było już frustrację, która narastała przez równie wolne tempo posuwania się do przodu opowieści, tak pod względem narracyjnym, jak i wydawniczym. Stąd ocena 7/10.
  • W recenzji Life is Strange 2 Epizod 3: Wastelands czara goryczy się przelała. – Tragicznie rozmyte tempo akcji, potworna nuda i drażniący bohater główny. To ogromne rozczarowanie. Cały odcinek to babranie się w emocjonalnym rozmyciu i może 15 minut akcji – niech te słowa starczą za podsumowanie.
Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments